Mecz Polska - Urugwaj bez Lewandowskiego! Wyjątkowe pożegnanie Artura Boruca. Jaki wynik? ZDJĘCIA

Zdjęcia z meczu Polska Urugwaj, wynik

Relacja z towarzyskiego meczu Polska - Urugwaj na Stadionie PGE Narodowym!Jaki wynik? Tym razem bezbramkowo - 0:0! Wszystkie informacje na tego meczu znajdziesz w tym poście!

Zobacz: Mecz Polska - Urugwaj: Piękne pożegnanie Boruca! Lewandowscy, Marina, Boruc na trybunach! ZDJĘCIA

CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Artur Boruc zaśpiewał na płycie Sary? Zaskakujący komentarz żony piłkarza!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Mecz Polska-Urugwaj - wynik

Spotkanie na Narodowym rozpoczęło się oczywiście od hymnów obu krajów, ale przedtem Artur Boruc, dla którego jest to ostatni mecz w polskiej reprezentacji, odebrał prezent od Zbigniew Bońka!

Zobacz: Artur Boruc kończy karierę w polskiej reprezentacji! Co wydarzy się dziś w 44. minucie meczu? To będzie niezwykłe!

W meczu nie zagrał Robert Lewandowski. Jego sztab zadecydował, że nie warto ryzykować pogłębienia urazu mięśnia dwugłowego sportowca. Gwiazdor oglądał mecz z trybun. Na pozycji napastnika zastąpił go Kamil Wilczek.

90' - rzut wolny dla Polski, ale bez gola... KONIEC MECZU - WYNIK 0:0!

79'  - czy w końcu doczekamy się gola? Na boisku wieje nudą... Choć według Szpakowskiego, druga połowa jest zdecydowanie lepsza!

66' - wynik 0:0 pozostaje bez zmian, mimo, że Błaszczykowski o krok od gola...

45' - koniec pierwszej połowy - wynik 0:0

44' - Artur Boruc schodzi z boiska! Kibicie zgotowali mu owacje na stojąco, żegna go cała reprezentacja! Piłkarz nie kryje wzruszenia

W ten sposób żegnamy króla Artura, dzięki Artur - mówił komentator!

Zobacz: Artur Boruc nie krył łez schodząc z boiska! Przeżyjmy to jeszcze raz - ZDJĘCIA + WIDEO

Ostatni mecz Artura Boruca

33' - Urugwaj ma szansę na gola, ale Artur broni! Genialna interwencja Boruca ratuje nas przed stratą bramki

32' - Grosicki o krok od gola, dośrodkowanie musiałoby być idealne... Na razie bez gola ;(

18' - kolejna okazja Polski na gola, bramowa sytuacja, ale Krzysztof Wilczek nie strzela

11' - Polska miała szansę na gola! Świetne podanie Krychowiaka, ale nie udało się

Na meczu pojawili się oczywiście Lewandowscy oraz Dominika Grosicka.