Dziś na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się kolejny mecz towarzyski - Polska zagrała z Koreą Południową i... wygrała 3:2! Przypomnijmy - poprzednie starcie z Nigerią przegraliśmy 1:0. Tym razem na szczęście było inaczej. Kto strzelił gole? Zobaczcie!

Zobacz: „Kiedyś Klarcia zobaczy...” Anna Lewandowska szczerze o życiu u boku Roberta

Ale w 91. minucie Piotr Zieliński strzelił zwycięską bramkę dla nas! W ten sposób nasza reprezentacja wygrała 3:2! Brawo!

W drugiej połowie Korea odrobiła straty, i to w dwie minuty! Gole padły w 85. i 86. minucie!

W 45. minucie Kamil Grosicki strzelił drugiego gola! A więc pierwsza połowa zakończyła się rewelacyjnym wynikiem 2:0 dla Polski.

W końcu! W 39. minucie doczekaliśmy się gola! 1:0 dla Polski wywalczył oczywiście Robert Lewandowski!

A oto nasza drużyna w całej okazałości :)

Ponieważ jesteśmy specami od gwiazd, a nie od sportu (choć staramy się), to informujemy, że wśród 55 tys. kibiców na stadionie znalazł się Maciej Kot z dziewczyną! ;) Do 6 minuty na murawie wiało nudą.

Mecz Polska - Korea - gdzie oglądać?

Mecz Polska - Korea rozpoczął się o godzinie 20:45! Można go było oglądać w TVP 1 oraz online - na stronie sport.tvp.pl w legalnym streamingu.