Za nami towarzyski mecz Polska - Chile w Poznaniu! Był o ostatni sprawdzian dla polskiej reprezentacji tuż przed Mundialem 2018! W tym newsie znajdziecie niezbędne informacje na temat tego spotkania oraz wyniki. Mecz można było oglądać na antenie TVP 1, TVP Sport oraz na sport.tvp.pl i specjalnej aplikacji już od 20:40 (został przerwany Festiwal w Opolu 2018 nadawany w tym czasie również w TVP 1). Na stadionie w Poznaniu pojawiło się ponad 40 tysięcy kibiców - znacznie więcej niż w Opolu!

90' - koniec! Spotkanie kończy się remisem!

74' - Milik o krok od bramki, idealne podanie Teodorczyka (który zastąpił Lewandowskiego), ale akcja niewykorzystana

55' - Chile wyrównują 2:2! Bramkę dla Chile strzela Albornoz.

Zmiany w składzie Polski w drugiej połowie - wchodzą Łukasz Fabiański (zamiast Szczęsnego), Thiago Cionek (zamiast Piszczka) oraz Arek Milik (zamiast Linetty'ego).

45' - koniec pierwsze połowy! 2:1 dla Polski.

38' - bramka dla Chile, gola strzela Valdes.

31' - 2:0 dla Polski! Gola strzela Piotr Zieliński!

29' - genialna bramka z daleka Roberta Lewandowskiego, i to z lewej (ponoć słabszej) nogi! Brawo - 1:0 dla Polski!

27' - kapitalna akcja Błaszczykowskiego, Grosicki jej nie wykorzystuje

20' - rzut rożny dla Polski, Krychowiak o krok od gola, nie udaje się

18' - piłkarz Chile strzela nam bramkę, ale na spalonym, dlatego gol nie zostaje uznany

3' - szansa na gola Chile, Szczęsny broni!

Musimy na takie sytuacje uważać - mówi komentator w TVP 1.

20:41 - czas start! Mecz rozpoczął się oczywiście od hymnów obu państw! Dla Polski to pierwszy mecz z Chile w historii.