Armenia - Polska - 1:6! Po kapitalnym meczu w Erewaniu jesteśmy już niemal pewni awansu do finałów mistrzostw świata w Rosji. Brakuje nam już tylko 1 punktu! A jak wygladał mecz?

Armenia Polska 1:6

Fantastyczny początek spotkania Polska - Armenia. Dzięki golowi Kamila Grosickiego, nasza reprezentacja prowadzi już od 2. minuty! W 18. minucie na 0:2 podwyższył niezawodny przy rzutach wolnych Robert Lewandowski. Chwilę potem błąd bramkarza Armenii, który łapie piłkę podaną przez kolegę z zespołu. Robert znów nie zawodzi i podwyższa na 0:3.

Polska reprezentacja wygląda dziś na mocno zmotywowaną. Trener Adam Nawałka dość sensacyjnie na bramce postawił Wojciecha Szczęsnego. Ten, niestety, kapituluje w 38 minucie meczu. Armenia zmienia wynik na 1:3. I tak zostaje do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie początkowo dość wyrównana gra, nawet z przewagą Armenii. Ale... do czasu. Świetna akcja Kuby Błaszczykowskiego i bramka! Jest 1:4. Kilka minut i Robert zalicza hat-tricka! To już 50. gol dla reprezentacji Polski!!!

Ale to nie wszystko! Tuż przed końcem spotkania, po kolejnej akcji Błaszczykowskiego bramkę zdobywa Rafał Wolski. Jest 1:6! I to jest wynik! Tak też kończy się ten mecz!

Nic dziwnego, że w szatni zapanowała radość!

Instagram

Mecz Polska Armenia o dużą stawkę

Reprezentacja Polski grała dziś w Armenii bardzo ważny mecz. Dzisiejsze spotkanie, a także następne - za 3 dni z Czarnogórą mogą dać nam bilet na mistrzostwa świata w Rosji! Biało-czerwoni mają awans na mundial na wyciągnięcie ręki. Wystarczy raz wygrać i raz zremisować. Chyba, że Dania nie wygra dziś z Czarnogórą. Wtedy wyjazd mamy pewny już dziś!

A tak świetnie grającemu dziś Robertowi kibicowała mała Klara i jej mama Ania Lewandowska:

Instagram

Zobacz: Klara Lewandowska ma już 4 miesiące - zobacz WSZYSTKIE zdjęcia córki Lewandowskich!