Wojciechowska o swoim wypadku na motorze: "Operacja, kilka śrub i 21 szwów". Fani oburzeni: "Pamiętaj, że masz córkę"

Martyna Wojciechowska z blizną

Martyna Wojciechowska skomentowała swój groźny wypadek na motocyklu! Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że podróżniczka uległa poważnemu wypadkowi, a jej stan zdrowia nie jest najlepszy. Gwiazda jadąc na motorze wypadła z drogi i uderzyła w barierkę energochłonną, co nie skończyło się zbyt dobrze. W sobotę Martyna Wojciechowska postanowiła skomentować ostatnie wydarzenia i pokazała zdjęcie z dość dużą blizną przy obojczyku. Co napisała do swoich fanów?

Teraz mogę podzielić się z Wami tą informacją, bo już wiem, że jest i że będzie dobrze. W drodze na kolejny kraniec świata miałam wypadek motocyklowy. Chwila nieuwagi, mój błąd, niestety.
Skomplikowane złamanie obojczyka z przemieszczeniem, konieczna była operacja, tytanowy implant, kilka śrub i 21 szwów... O centymetry minęłam głową barierę energochłonną, zatrzymał mnie bark. Mogę więc powiedzieć, że miałam duuużo szczęścia i bardzo to doceniam. I jeszcze bardziej wierzę w to, że Niemożliwe Nie Istnieje! Los chciał przetrącić mi skrzydło, a teraz odrasta jeszcze silniejsze - z tytanu... A ja zamierzam latać wyżej niż kiedykolwiek! A już niedługo będę na kolejnym krańcu świata. Po to, żeby wciąż doświadczać, poznawać, pisać i realizować o tym filmy dokumentalne. Dla siebie i dla Was! Jak widzicie blizna jest konkretna, ale ja wierzę, że "Blizny są jak tatuaże. Tylko że mają lepszą historię". I tego będę się trzymać zawsze :-) Wasza M.

Martyna Wojciechowska widzi jednak pozytywny aspekt całej sytuacji:

P.S. Motocykl poszedł do kasacji. Trochę szkoda, choć to przecież najmniej istotne... Ale biorąc pod uwagę, że jednośladami jeżdzę od 10 roku życia i mam za sobą ponad 30 sezonów motocyklowych (a to pierwszy tak poważny w skutkach wypadek), to i tak statystykę mam dobrą :-) Poza tym motocykle są wspaniałe, to ludzie popełniają błędy!


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: 5 razy była zaręczona, 2 razy uciekła sprzed ołtarza! Poznaj największe tajemnice Martyny Wojciechowskiej w dniu jej urodzin!

Źródło: Daniel Czekalski, Anna Robak

Martyna Wojciechowska skomentowała wypadek motocyklowy

Sytuacja z ostatnich kilku dni dała Martynie Wojciechowskiej mocno do myślenia. Fani jednak nie są usatysfakcjonowani do końca wpisem podróżniczki i jej zachowaniem. Jedna z wielbicielek gwiazdy skomentował to pod zdjęciem:

Martyna masz córkę i nigdy o tym nie zapominaj. Może warto czasami trochę zwolnić i odpuścić.

Warto przypomnieć, że niedawno zmarł były partner Martyny Wojciechowskiej i ojciec Marysi. W związku z tym podróżniczka sama wychowuje córkę, dlatego fani sugerują, aby była bardziej ostrożna i zadbała o swoje życie.

 

Zobacz: Martyna Wojciechowska pierwszy raz zabrała córkę w daleką służbową podróż. Miała bardzo istotny powód​

 

Martyna Wojciechowska skomentowała swój wypadek na motocyklu

Fani są oburzeni zachowaniem Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska na motorze
Fot. Eastnews

Czy uważasz, że Martyna Wojciechowska powinna porzucić jazdę na motocyklu?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady