• km

Martyna Wojciechowska miała groźny wypadek na motorze! Co się stało?

Martyna Wojciechowska pokazała tatuaże
Fot. Eastnews

Martyna Wojciechowska miała wypadek na motorze. Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do ekstremalnych przygód, które nierzadko odbijają się na jej zdrowiu. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Martyna Wojciechowska, jadąc na motorze, wypadła z jezdni i uderzyła w barierę energochłonną. Informacja o jej wypadku pojawiała się na łamach "Twojego Stylu". Gwiazda udzieliła magazynowi wywiadu. Tuż przed jego publikacją, doznała urazu w wypadku. Redakcja zamieściła dopisek pod tekstem.

W trakcie powstawania tego tekstu Martyna miała wypadek motocyklowy. Uderzyła w barierę energochłonną, szczęśliwie nie rozbiła głowy, nie uszkodziła kręgosłupa. Do listy jej obrażeń dopisujemy złamany obojczyk. Czy kiedyś powie "stop"? - czytamy na łamach "Twojego Stylu".

Martynie życzymy dużo zdrowia! (Zobacz też: Czy w sytuacji wypadku do pracy lub z pracy przysługuje odszkodowanie?)

 

Zobacz też: Córka Martyny Wojciechowskiej napisała do niej list: "Wiesz Mamo? Nigdy nie miałam lepszej mamy". Jest przepiękny!

 

Martyna Wojciechowska miała wypadek na motorze.

Martyna Wojciechowska na motorze
Fot. Eastnews

Prezenterka kocha szybką jazdę!

Martyna Wojciechowska w skórzanym kombinezonie
Fot. Eastnews

 

Może Cię również zainteresować:

5 razy była zaręczona, 2 razy uciekła sprzed ołtarza! Poznaj największe tajemnice Martyny Wojciechowskiej w dniu jej urodzin!

Źródło: Daniel Czekalski, Anna Robak

Czy jeździsz na motorze?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady