• Ivy

Marta Wierzbicka tańczy na rurze! "Moje nogi i ręce płaczą!"

Marta Wierzbicka pojawiła się na konferencji ramówkowej nowej stacji telewizyjnej TVN Meteo Active. Chociaż po udziele aktorki w "Tańcu z Gwiazdami" minęło sporo czasu, to Marta nie przestaje dbać o swoją figurę. Zobacz: Marta Wierzbicka pochwaliła się perfekcyjną figurą!

Przy okazji prezentacji propozycji programowych TVN Meteo Active, aktorka zdradziła co robi, aby być w formie. Od dłuższego czasu gwiazdy stosują diety i mordercze treningi, a Wierzbicka stawia na sport. Jej smuklejsza sylwetka to efekt biegania oraz uprawiania kobiecego fitnessu. Jednak na aktywności fizycznej u Marty się nie kończy. Tylko nam aktorka powiedziała co jeszcze robi, aby wyglądać fit. Od tego wyznania zrobiło się gorąco...

" Taniec na rurze na pewno przynosi mi wielką satysfakcję, kiedy wyjdzie mi jakiś konkretny trik, to bardzo się z tego cieszę. Niestety moje nogi, moje ręce płaczą, ponieważ jestem cała posiniaczona. Ale lubię taki wysiłek fizyczny, taki naprawdę mocny kiedy czuję swoje mięśnie ."


Aktorka zachęciła również kobiety w każdym wieku, aby spróbowały przygody z tańcem na rurze. Tego typu wysiłek fizyczny, to nie tylko sport dający szybkie efekty i wysmuklający sylwetkę, ale też daje ogromną pewność siebie.

Sezon bikini coraz bliżej, myślicie że skusicie się na pole dance?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje