• patceg

Wierzbicka zdradziła jaki styl lubi najbardziej: Zakrywam się, bo tak się lepiej czuję

Marta Wierzbicka o swoim stylu
Fot. ONS

Marta Wierzbicka dawno nie była widziana na salonach. Ostatnio jednak postanowiła to zmienić i wybrała się na galę jednego z serwisów modowych. Niestety tym razem nie trafiła ze stylizacją. Zobacz: Wychudzona Marta Wierzbicka w pomiętych ubraniach na imprezie

Warto wspomnieć, że gwiazda prowadzi popularnego w sieci bloga, na którym zamieszcza swoje stylizacje i jest inspiracją dla internautek. W wywiadzie dla newseria.pl opowiedziała o swoim stylu. Zdradziła jakie najchętniej wkłada rzeczy i czy lubi się obnażać. Okazuje się, że wbrew temu co niektórzy sądzą tak nie jest:

Jestem fanką takiego streetwearu i trampek. Obcasy to dla mnie w ogóle czarna magia i dziwię się sama sobie czasami, że jestem w stanie 2 godziny w nich wytrzymać. Bardzo rzadko jednak zdarza się, że rzeczywiście chodzę na obcasach. Stawiam na luz i wtedy jest mi dobrze. Nie ubieram się wyzywająco. Wręcz powiedziałabym, że się zakrywam, bo tak się o wiele lepiej czuję. Lubię odkrywać swoje nogi, ale jak już jest naprawdę bardzo ciepło.

Podoba Wam się jej styl?

Zobacz na Polki.pl: Marta Wierzbicka w hipsterskich okularach i podartych spodniach
 Może Cię również zainteresować:

FINAŁ "Azja Express" już dziś! Kto wygra? "Antek z Pawłem w furii! Leciały bluzgi!"

Źródło: x-news

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady