• KK

TYLKO U NAS! Marta Wierzbicka zdradza, jak rozwinie się lesbijski wątek w serialu Na Wspólnej!

Od kilku dni media i fani serialu "Na Wspólnej" mówią tylko o lesbijskiej scenie z udziałem bohaterki granej przez Martę Wierzbicką. Już dzisiaj serialowa Ola wyląduje w łóżku ze swoją koleżanką Klaudią. Jak potoczą się ich losy? Czy dziewczyny stworzą prawdziwy związek i czy będą miały z tego powodu jakieś problemy? Odpowiedzi na te pytania udzieliła nam sama Marta Wierzbicka!

Normalny związek partnerski. Więc będzie się działo dokładnie to samo, co w innych związkach partnerskich. Będzie zazdrość. Będą takie problemy poruszane jak: "jak powiedzieć rodzicom, że jestem z kobietą, a może powiem, że jestem z mężczyzną". Będą tego typu rozterki. Będą przewijały się takie problemy, które rzeczywiście mogą spotykać osoby homoseksualne, biseksualne na co dzień. Mam nadzieję, że ten wątek w jakiś tam sposób dotrze do ludzi. Przełamie tabu, powiedziała Marta Wierzbicka w rozmowie z Party.pl.

Co jeszcze Marta Wierzbicka zdradziła przed naszą kamerą? Czy nie boi się, że lesbijski wątek w serialu Na Wspólnej wpłynie na jej prywatne życie? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: Gorący romans bohaterki Marty Wierzbickiej w "Na Wspólnej". Całuje się z... kobietą! Mamy ZDJĘCIA

 

Marta Wierzbicka o dalszych losach swojej bohaterki w serialu Na Wspólnej.

Czy związki jak kobieta z kobietą czy mężczyzna z mężczyzną są powszechnie akcetowane?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady