• BoyToy

Wierzbicka jak Kardashianka? Nagrała seks-taśmę z narzeczonym

Seks-taśma Marty Wierzbickiej
Fot. ONS

Nieco ponad rok temu Marta Wierzbicka dołączyła do grona najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w Polsce. Pamiętny występ u Kuby Wojewódzkiego, a potem rozbierana sesja w "Playboyu" dały jej zastrzyk popularności, z którego korzysta do dziś. Młoda aktorka zdaje sobie sprawę, że pokazanie nagich piersi było kluczowym momentem. Przypomnijmy: "Ludzie się przy tym pałują"

Gwiazda "Na Wspólnej" stała się też wdzięcznym obiektem plotek i ulubienicą tabloidów. Jej wypowiedzi czy notki na blogu często dostarczały chwytliwych nagłówków, ale teraz jedna z gazet posunęła się o krok dalej. Dziennik "Fakt" donosi bowiem, że Wierzbicka i jej narzeczony, Maciej Zawadzki, nagrali swoją seks-taśmę. Czyżby celebrytka chciała iść w ślady Kim Kardashian i Paris Hilton, które swoją karierę zawdzięczają właśnie takim nagraniom?
 

Związek niedawno został wystawiony na poważną próbę – okazało się, że ani on, ani ona nie dochowywali sobie wierności. Ostatecznie zakochani wybaczyli sobie zdrady i postanowili dać drugą szansę. Jak dowiedział się Fakt, by przypieczętować tę zgodę, młodzi zarejestrowali na filmie swoje łóżkowe igraszki. Zawadzki i Wierzbicka są ponoć dumni z nagrania i chętnie chwalą się nim wśród znajomych. Na razie jednak filmu nikt nie widział - czytamy w "Fakcie".


Wszystko to brzmi bardzo sensacyjnie. Myślicie, że rzeczywiście odważyłaby się na taki film?

Zobacz: Wierzbicka pokazała nowe mieszkanie. Urządza je razem z narzeczonym

 

Może Cię również zainteresować:

FINAŁ "Azja Express" już dziś! Kto wygra? "Antek z Pawłem w furii! Leciały bluzgi!"

Źródło: x-news

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady