• kb

Mariusz Pudzianowski szykuje się do ślubu? W sieci zamieścił tajemniczy wpis i zdjęcie

Mariusz Pudzianowski szykuje się do ślubu?
Fot. ONS

Mariusz Pudzianowski to z pewnością jeden z najpopularniejszych sportowców w kraju. To właśnie on przez wiele lat nosił tytuł najsilniejszego człowieka na świecie. Pudzianowski od jakiegoś czasu jest również zawodnikiem MMA. Mariusz z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet. W jednym z programów telewizyjnych przyznał także, że podrywają go mężczyźni. Zobacz: Pudzianowski u Wojewódzkiego: Dostaję smsy od mężczyzn

Wszystko wskazuje na to, że Mariusz Pudzianowski wreszcie znalazł swoją prawdziwą miłość. I chociaż do tej pory w mediach miał opinię zatwardziałego kawalera, to sam sportowiec najwyraźniej wpadł w sidła miłości. Na Facebooku Pudzianowski wstawił zdjęcie z przymiarek garnituru.

- Nowy strój do nowej roli robi się, może być???? Pora na zmiany najwyższy czas- podpisał zdjęcia Mariusz.W komentarzach pojawiło się wiele pytań czy Strongman planuje ślub, na żadne jednak nie odpowiedział. Miejmy nadzieję, że Mariusz Pudzianowski już wkrótce zdradzi czy rzeczywiście planuje się ożenić.

Zobacz na Polki.pl: Mariusz Pudzianowski w Hell's Kitchen


Tak Pudzian poprawia urodę u kosmetyczki:


 

Może Cię również zainteresować:

Zmiany w "The Brain. Genialny umysł"! Kto w jury zamiast Mariusza Pudzianowskiego? Wiemy!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady