Marina Łuczenko zmieniła kolor włosów. Na wiosnę zrobiła sobie sombre. Zobacz fotkę!

Marina imprezuje z Joanną Opozdą

Marina Łuczenko została blondynką! Prawie! Wokalistka przefarbowała włosy, a w nowej odsłonie pokazała się na Instagramie. Marina na wiosnę zrobiła sobie modne teraz wśród gwiazd sombre. Co to takiego? To włosy z rozjaśnionymi pasemkami niczym muśnięte słońcem. Jak wygląda Marina teraz? Zobaczcie sami!

 

Marina ma nowy kolor wlosów blond pasma
Fot. Instagram

Czy to może już próba przed ślubem z Wojtkiem Szczęsnym czy może nowy wizerunek na okładkę płyty Mariny? Wojtek też ostatnio szaleje z fryzurami.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Marina i Wojtek Szczęsny wybrali dla synka nietypowe imię. Ale nie tylko oni! Sprawdź, kto jeszcze chciał się wyróżnić!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Marina rozjaśniła włosy

Przez ostatnie kilka miesięcy wiele gwiazd zdecydowało się zmienić coś w swoim wyglądzie. Anna Lewandowska została blondynką, Honorata Skarbek też. Nawet Ewa Chodakowska pokusiła się o jaśniejsze pasma na włosach. Czy Marina też chce zostać całkiem blondynką i zaczęła od pasemek? Jak Wam się podoba?

Zobacz także: Jest nowa piosenka Mariny Łuczenko! Jak Wam się podoba? POSŁUCHAJCIE

 

Marina Łuczenko i jej narzeczony Wojtek Szczęsny niebawem mają wziąć ślub! Czy to będzie nowa fryzura na ten właśnie dzień?

Marina i Wojciech Szczęsny na wakacjach w Tajlandii

 

Marina Łuczenko po latach przerwy w końcu nagrywa płytę. Czy to będzie jej rok?

Marina, Wojciech Szczęsny
Fot. Instagram

Podoba Ci się sombre Mariny?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady