Marina pokazała duży ciążowy brzuszek! Widać, że poród coraz bliżej! WIDEO

Marina tańczy w ciąży na Instagramie
Fot. Instagram

Marina opublikowała nagranie, na którym pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem! Piosenkarka zaledwie kilka tygodni temu potwierdziła medialne plotki o swojej ciąży. Jak sama wówczas przyznała, nie chciała publicznie komentować swojego stanu, jednak w prasie pojawiły się jej zdjęcia wykonane przez paparazzi. Marina zamiast cieszyć się swoim szczęściem musiała jednak odpowiadać na zaczepki niektórych mediów, które oskarżały ją o to, że oszukiwała swoich fanów nie informując ich o ciąży. Na szczęście Marina mogła liczyć na wsparcie swoich koleżanek z show-biznesu - w jej obronie stanęła m.in. Doda, która w rozmowie z nami ostro skomentowała hejt na ciężarną Marinę. Teraz Marina skupia się na sobie i dziecku, które już wkrótce pojawi się na świecie. Piosenkarka nie ukrywa swojego szczęścia i właśnie opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym pokazała duży brzuszek!

 

Poniżej ciąg dalszy artykułu

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Marina i Wojtek Szczęsny wybrali dla synka nietypowe imię. Ale nie tylko oni! Sprawdź, kto jeszcze chciał się wyróżnić!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Marina pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem

Na profilu Mariny na Instagramie pojawił się krótki filmik, na którym przyszła mama pochwaliła się sporym brzuszkiem! Ciężarna żona Wojciecha Szczęsnego wygląda pięknie! 

Rozpiera nas dziś pozytywna energia... 🤪🤰🏻 #rodzew2018 #pregnant #pregnantdance #happy #love #blessed #tańce #dancing - napisała na Instagramie. 

 

Internauci byli zachwyceni tańczącą przyszłą mamą! 

Ale super 😍😍 Promieniejesz!! Piękna Mamusia 💕

 

Przepięknie wyglądasz w ciąży ❤😍

 

Najlepsze co dzisiaj zobaczyłam, zarazem słodkie i śmieszne 😊😀😍❤️ ps. Wszystkiego dobrego dla całej trójeczki 👨‍👩‍👧👨‍👩‍👦😘- pisali fani.

Zobaczcie sami, jak prezentuje się Marina! 

 

Zobacz także: "Jako jedyna miała..." Marina dziękuje Dodzie za wsparcie! Jak komentuje mocną przemowę gwiazdy?

 

Marina pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem.

 

Piosenkarka już wkrótce urodzi pierwsze dziecko.

Fot. Fot: Instagram
 

Myślicie, że Marina urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje