• Hades

W końcu! Amerykańskie media doceniły Marinę

Amerykańskie media piszą o Marinie

Od kilku miesięcy Marina przebywa w Stanach. Polska wokalistka kursuje pomiędzy Los Angeles, gdzie odpoczywa, opala się i imprezuje, a Nowym Jorkiem, który nieustannie zwiedza i co trochę odkrywa jego nowe zakamarki. Swoimi przeżyciami dzieli się na bieżąco z fanami zamieszczając zdjęcia w serwisach społecznościowych.

Wyjazd gwiazdy do Ameryki jest również związany z jej planami zawodowymi. Łuczenko nagrywa bowiem materiał na nową płytę, a także zamierza zaistnieć na tamtejszym rynku. Artystka może pochwalić się pierwszym sukcesem w tej kwestii.

O Marinie i jej pracy w kalifornijskim studiu Pacific Palisades napisał jeden z amerykańskich plotkarskich serwisów. Strona zamieściła również kilkanaście zdjęć wokalistki, która stoi przed mikrofonem w olbrzymich słuchawkach i nagrywa nowy singiel. Redaktorzy serwisu docenili również urodę Polki oraz pochwalili jej stylizacje. Zobacz: Te stylizacje Mariny są zachwycające

Wiele polskich gwiazd marzy o karierze międzynarodowej, jednak jak na razie nikt nie osiągnął spektakularnego sukcesu w tym kierunku. Trzymamy kciuki za Marinę, aby jej plany zawodowe spełniły się w jak największym stopniu i być może w końcu przetarła szlaki dla rodzimych artystów.

Tak Marina podbija Nowy Jork:

Może Cię również zainteresować:

Marina Łuczenko przeżyła we Włoszech trzęsienie ziemi: "Coś strasznego!" WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady