• km

Problemy Mariny na Instagramie: "Po jabłku swędział język". O co chodzi?!

Marina Łuczenko
Fot. Instagram

Marina Łuczenko zaskoczyła swoich fanów wyznaniem na Instagramie! Piosenkarka zdradziła, że po zjedzeniu jabłek... swędział ją język. O co chodzi? Okazuje się, że gwiazda podejrzewała u siebie alergię pokarmową na te owoce. Na szczęście przyczyną dolegliwości Mariny nie były problemy zdrowotne, lecz chemiczne substancje, którymi pryskane są owoce, by dłużej zachować świeżość i dobry wygląd.  Polecamy: Przyczyny i zapobieganie powstawania alergii pokarmowych u niemowląt

Przez lata myślałam, że mam alergię na owoce. Po jabłku swędział język, itp... Okazało się, że nie mam alergii na owoce, a na chemię, którą je pryskają - napisała gwiazda na swoim internetowym profilu.

Marina Łuczenko uporała się z problemem w bardzo prosty sposób. Postawiła na zmianę diety. Zamieniła owoce z supermarketów na żywność ekologiczną, dzięki czemu wszystkie jej dolegliwości ustąpiły. Piosenkarka dużą wagę przykłada teraz do tego, co je. A patrząc na to, jak wygląda, wnioskujemy, że nowa dieta bardzo jej służy. Czy Marina będzie teraz doradzać swoim fanom w sprawie zdrowego stylu życia? :) Anna Lewandowska powinna bać się konkurencji ze strony koleżanki z trybun? ;)

 

Zobacz też: Marina zrobiła prezent ślubny Wojciechowi Szczęsnemu! Ale nie jest to... apartament ;)

 

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny stawiają na żywność ekologiczną.

Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny
Fot. Instagram

Piosenkarka pójdzie w ślady Anny Lewandowskiej i będzie doradzać w kwestii zdrowego stylu życia?

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym
Fot. Instagram

Może Cię również zainteresować:

Dubaj, Honolulu, Ibiza... Gdzie nasi piłkarze i ich partnerki pojechali na wakacje?

Kupujesz żywność ekologiczną?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady