• GM

Wojtek Szczęsny i Marina wybrali wymarzone miejsce na ślub! Jakie? Znamy odpowiedź!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w Wielkiej Brytanii

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Dubaj, Honolulu, Ibiza... Gdzie nasi piłkarze i ich partnerki pojechali na wakacje?

Wojtek Szczęsny i Marina wezmą ślub w Tajlandii?

Kilka tygodni temu, Wojtek Szczęsny zabrał swoją ukochaną Marinę na egzotyczne wakacje do Tajlandii. Piłkarz Arselanu Londyn chciał zaimponować swojej ukochanej i zorganizować jej wakacje życia, ponieważ planował później poprosić ją o rękę.


Para zaręczyła się podczas imprezy urodzinowej wokalistki, która odbyła się w ich warszawskim apartamencie. Po nieudanych związkach z Wojciechem Łozowskim i Łukaszem 'Mrozu' Mrozowskim wokalistka odnalazła w końcu swoja wielką miłość. Wojtek wręczył ukochanej drogocenny diament od Tiffany&co. (Zobacz: Wiemy, ile kosztował pierścionek zaręczynowy Mariny!) Czy para zaczęła już planować ślub?


Jak udało nam się dowiedzieć, Wojtek i Marina marzą o tym, żeby ich ślub odbył się w Tajlandii! Para była zachwycona miejscami, które zobaczyła podczas ostatnich wakacji i to właśnie w tym odległym zakątku świata chcą powiedzieć sobie "tak"! Para marzy o skromnej, rodzinnej uroczystości, na której nie będzie mediów. Kiedy wezmą ślub? Już ustalają termin na przyszły rok!


Mamy nadzieję ,że para pochwali się zdjęciami...

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje