Marina zrobiła prezent ślubny Wojciechowi Szczęsnemu! Ale nie jest to... apartament ;)

Marina w okularach przeciwsłonecznych

MaRina kupiła Wojciechowi Szczęsnemu skuter w prezencie ślubnym! Wokalistka i piłkarz pobrali się w pięknej Grecji tuż przed rozpoczęciem Euro 2016. Oboje wyglądali pięknie, a to wydarzenie było również jednym z wyczekiwanych w polskim show-biznesie. Podobnie jak ceremonia Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Niestety Marina i Wojciech Szczęsny nie mieli za dużo czasu, aby się sobą nacieszyć, ponieważ rozpoczęły się piłkarskie zawody.

Jednak tuż po ich zakończeniu wszystko nadrobili. Zakochani wyruszyli w podróż "dookoła świata". Ich przygoda zaczęła się w Tokio, gdzie świetnie się bawili i uwieczniali momenty na zdjęciach. Później przenieśli się na Hawaje i zwiedzali uroczą wyspę Maui, a także Honolulu. Ostatnim przystankiem na ich trasie było Los Angeles i Universal Studio - miejsce wymarzone dla wszystkich fanów filmów. Później musieli wrócić do obowiązków zawodowych, a Wojciech Szczęsny przez dłuższy czas nie wiedział do końca, w którym klubie zagra od nowego sezonu. Ostatecznie okazało się, że jego wypożyczenie do AS Romy z Arsenalu Londyn przedłuży się. Oznacza to także, że para wciąż będzie mieszkała w Rzymie.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Marina i Wojtek Szczęsny wybrali dla synka nietypowe imię. Ale nie tylko oni! Sprawdź, kto jeszcze chciał się wyróżnić!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

MaRina kupiła Wojciechowi Szczęsnemu skuter!

 

Właśnie z tego powodu MaRina sprawiła swojemu ukochanemu lekko spóźniony prezent ślubny - skuter! Na Snapchacie nagrała krótkie wideo, jak Wojciech Szczęsny testuje sprzęt i jest bardzo szczęśliwy. Artystka idealnie trafiła z upominkiem, ponieważ we Włoszech tego typu transport jest bardzo popularny ze względu na małe uliczki i duże natężenie ruchu.

Czy skuter to dobry pomysł na prezent?

 

Zobacz: MaRina pokazała nowe zdjęcia z podróży poślubnej! Widać, że razem z Wojtkiem polubili Japonię

 

Marina kupiła Wojciechowi Szczęsnemu skuter

Wojciech Szczęsny na skuterze

Marina i Wojciech Szczęsny zamieszkali teraz w Rzymie

Marina tańczy na ulicach Rzymu
Fot. Instagram

Chciałabyś/ chciałbyś mieć skuter?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje