• Hades

Marika w czarnym komplecie kusi idealną figurą

Marika na koncercie w klubie Cuda na kiju
Fot. ONS

Niedawno Marika wydała swój nowy album "Chilli ZET Live Sessions" i od razu zaczęła go promować. Płyta cieszy się dość dużym zainteresowaniem fanów muzyki. Wszystko za sprawą programu "The Voice", który przyniósł wokalistce większą rozpoznawalność. Wczoraj w warszawskiej klubokawiarni Cuda na kiju odbył się akustyczny koncert promujący najnowsze wydawnictwo gwiazdy.

Na scenie Marika zaprezentowała się w znakomitej formie. Czarną stylizacją składającą się z długiej dopasowanej spódnicy i krótkiego topu podkreślała swoją doskonałą figurę, płaski brzuch oraz zgrabne nogi. Gdy na zewnątrz zrobiło się trochę chłodniej gwiazda ubrała modną parkę w intensywnym kolorze.

Wokalistka minimalistyczny i skromny looku urozmaiciła subtelną etniczną biżuterią, beżowo-pomarańczowymi szpilkami z odkrytymi palcami i kokiem wykonanym z warkoczy.

Coś nam się wydaje, że jak tak dalej pójdzie to Marika stanie się kolejną trendsetterką, którą naśladować będą tysiące młodych dziewczyn. A wy co sądzicie o stylu wokalistki?

Zobacz: Figura Mariki jest perfekcyjna! Jaką stosuje dietę?


Marika na spotkaniu z fanami w warszawskim Empiku:

Może Cię również zainteresować:

Muzycy z Kelly Family żałują powrotu na scenę? "Doprowadzamy się nawzajem do szaleństwa"

Źródło: Newseria Lifestyle

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady