• km

Margaret rozstała się z chłopakiem! Powód? Bardzo prozaiczny...

Margaret
Fot. ONS

Margaret rozstała się z chłopakiem. Artystka i jej partner podjęli decyzję o zakończeniu związku. Gwiazda od dwóch lat związana była z producentem telewizyjnym, odpowiedzialnym m.in. za "The Voice of Poland" - poinformował "Fakt". Margaret przechodzi trudne chwile. Najpierw przegrana w eliminacjach do Eurowizji, a teraz również rozterki w życiu prywatnym. Dlaczego ten związek nie przetrwał próby czasu? Powód jest bardzo prozaiczny...


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Margaret jednak pojedzie z "Tempo" na Eurowizję 2019?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Margaret zerwała z chłopakiem

Zarówno piosenkarka, jak i jej partner są osobami bardzo zapracowanymi. Oboje zobowiązani są licznymi kontraktami, a ich obowiązki zawodowe są niezwykle czasochłonne. Okazało się, że nadmiar pracy mógł przyczynić się do rozpadu ich związku. Grafiki zakochanych trudno było ze sobą pogodzić. Ostateczna decyzja o rozstaniu miała zostać podjęta przez Margaret, która była zmęczona częstymi kłótniami z partnerem.

Margaret poczuła, że powinna zakończyć ten związek. Wszystko przez pracę. Ona dużo koncertuje, ciągle jej nie ma w domu. (...) On z kolei pracuje przy programach, które się nagrywa od rana do nocy. Ciągle się więc mijali - napisał tabloid, powołując się na swoje źródło.

Myślicie, że artystka szybko znajdzie nową miłość?

 

Zobacz też: Margaret: „Poradziłam sobie z najbardziej doskwierającymi kompleksami”. Jakie to były kompleksy i jak się ich pozbyła?

 

Margaret rozstała się z chłopakiem.

Margaret na imprezie magazynu VIVA! MODA
Fot. ONS

Artystka i jej partner byli razem przez dwa lata.

Margaret w krótkiej kolorowejsukience
Fot. ons.pl

Myślisz, że Margaret szybko znajdzie nową miłość?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady