• patceg

Nie chcieli wpuścić Gessler do luksusowego hotelu na urodziny Tyszki. Wszystko przez...

Urodziny Marcina Tyszki
Fot. Facebook

Wokół Marcina Tyszki zrobiło się ostatnio sporo zamieszania. Wszystko przez jego ostre słowa skierowane w osobę Małgorzaty Rozenek. Fotograf nie szczędził jej słów krytyki. Zobacz: Tyszka przed naszą kamerą zmasakrował Rozenek. Tak złej opinii nie wystawił jej nawet Wojewódzki

W minionym tygodniu juror "Project Runway" obchodził 39. urodziny, na których pojawiło się grono gwiazd. Wśród nich znalazła się Magda Gessler, która mocno przyjaźni się z Tyszką. Okazuje się jednak, że pojawiły się pewne przeszkody i restauratorka miała problemy, aby wejść do hotelu Bristol. O szczegółach opowiedział fotograf dla jastrzabpost.pl:

To była świetną impreza. Ja byłam DJ i puszczałem hity z  lat 80.,  po czym w pewnym momencie Magda Gessler wpadła do Bristolu ze swoim gigantycznym tortem. Ekipa hotelu nie za bardzo ją chciała wpuścić. To jest w ogóle zakazane, by przychodzić do tak ekskluzywnego hotelu ze swoim jedzeniem, ale udało się ubłagać managerów jako, że jesteśmy zaprzyjaźnieni  i było bardzo miło. Tort był fantastyczny. To się chyba nazywa „mango passion” –  kawałki mango skrojone z biszkoptem, beza  z kremem waniliowym i chyba jeszcze z jakimś alkoholom. Tort ma 10 kilo, więc nie wiem co zrobić  z resztą.

My wiedzielibyśmy co z nim zrobić :)

Zobacz: Jak zrobić tort śmietanowy z truskawkami?
 
 

Gwiazdy na urodzinach Marcina Tyszki:

 

Może Cię również zainteresować:

Jaka prywatnie jest Małgorzata Kożuchowska? Marcin Tyszka zdradził tajemnicę aktorki!

Źródło: Newseria Lifestyle

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady