• patceg

Tyszka przed naszą kamerą zmasakrował Rozenek. Tak złej opinii nie wystawił jej nawet Wojewódzki

Zeszłotygodniowy odcinek "Project Runway" wywołał ogromne poruszenie. Dawno już żaden zaproszony gość specjalny nie wzbudził takiego zainteresowania jak Małgorzata Rozenek, która wdała się w ostrą wymianę zdań z Anją Rubik. Zobacz: Rubik i Rozenek w Project Runway pokłóciły sie o projekt. Doszło do ostrej wymiany zdań

Po premierowym odcinku Marcin Tyszka krytycznie ocenił Perfekcyjną Panią Domu. Fotograf zamieścił w internecie zdjęcie z Magdą Gessler i wyraźnie podkreślił, że jest jedyną osobą, która bardzo dobrze zna się na gastronomii i hotelarstwie. Tym samym uderzył w czuły punkt prowadzącej "Piekielny Hotel". Przed naszą kamerą postanowił odnieść się do tego komentarza:

Ja i Anja żyjemy w tym świecie hoteli od 20 lat, pracujemy w tym świecie i uważam, że żeby komentować coś na temat hotelarstwa trzeba być klientem tych najlepszych hoteli, przeżyć kilkaset nocy w najróżniejszych miejscach, bo to jest trochę tak jakbyś krytykowała Bentleya wyłącznie czytając przewodnik o tym samochodzie. A musisz nim pojeździć, sprawdzić go i wtedy o tym mówić.


Nie zabrakło też pochwał dla Magdy Gessler:

Uważam, że Magda Gessler jest dla mnie wyrocznią, jeśli chodzi o gastronomię i hotelarstwo, ale też o życie. Ona w tym świecie pracuje, ona w tym świecie żyje.


Popieracie?

Zobacz: Tyszka zarzucił Rozenek brak umiejętności. Zrobił to bardzo ironicznie, wychwalając inną gwiazdęNajczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje