Z "Przyjaciółek" odchodzi jedna z największych gwiazd! O kogo chodzi?

Przyjaciółki - koniec sezonu. Co się wydarzy?

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów Marcina Rogacewicza! Jak podaje "Fakt" aktor odchodzi z serialu "Przyjaciółki"! Dlaczego? Ponoć Joanna Liszowska, która gra w produkcji jego żonę, nie dogaduje się z nim prywatnie i poprosiła produkcję o usunięcie jego wątku! Jaka jest prawda?

 

POLECAMY: "Facet ją leje, a ona wychodzi za niego za mąż?". Ostre słowa w 11. sezonie "Przyjaciółek"! Mamy najnowszy ZWIASTUN

Źródło: mat.pras. Polsat/Kinga Molenda

Marcin Rogacewicz odchodzi z Przyjaciółek!

Marcin Rogacewicz w "Przyjaciółkach" gra do samego początku. Jego postać Michała była bardzo lubiana przez widzów. Jednak jak donosi dziennik Joanna Liszowska, serialowa Patrycja, nie lubi się z Marcinem, dlatego nie chciała z nim grać! Czy rzeczywiście tak jest? Udało nam się skontaktować z produkcją, która tłumaczy, że scenariusz musi być zaskakujący:

 

Jak co sezon znakomita scenarzystka Beata Pasek przygotowała dla fanów Przyjaciółek skondensowaną pigułką rozrywkową pełną emocji - uśmiechu, miłości, radości i łez wzruszenia. Zadbała też o napięcia dramatyczne. Dla przykładu przypomnijmy, że w 8. sezonie doszło do wypadku w pociągu, kiedy to przyjaciółki jechały do SPA pociąg zaczął gwałtownie hamować, a konsekwencje tego wypadku były bardzo dramatyczne dla Zuzy - po tym wypadku nie mogła zajść w ciążę - mówi nam osoba z produkcji. 

Żałujecie?

 

Zobacz: Czy Małgorzata Socha znika z "Przyjaciółek"? Zapytaliśmy produkcji serialu!

 

Marcin Rogacewicz odchodzi z Przyjaciółek. 

Marcin Rogacewicz
Fot. ons.pl

 

Ponoć Joanna Liszowska i Marcin Rogacewicz nie przepadają za sobą. 

Przyjaciółlki - zwiastun ostatniego odcinka

 

Marcin Rogacewicz z rodziną na spacerze
Fot. Paparazzi

Żałujesz, że Marcin Rogacewicz odchodzi z serialu?

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady