• patceg

Prokop rzadko mówi o swojej żonie. Teraz wyznał jaki jest według niego związek idealny

Marcin Prokop o idealnym związku
Fot. ONS

Marcin Prokop i Szymon Hołownia doskonale sprawdzają się w orli prowadzących "Mamy Cię". Ich żarty i sposób bycia przyciągają przed telewizory miliony ludzi. Sami jednak też chcieliby kogoś wkręcić. Wyznali, że miałby to być Edward Miszczak. Zobacz:  Prokop chciałby wkręcić Edwarda Miszczaka w "Mamy Cię!". Szybko jednak wytłumaczył dlaczego jest to niemożliwe

Rzadko się zdarza, aby dziennikarz mówił o swoim życiu prywatnym. Sam w rozmowach, które prowadzi w "Dzień Dobry TVN" flirtuje i komplementuje zapraszane gwiazdy. A przecież od lat związany jest z Marią Prażuch, z którą ma córeczkę Sophie. Ostatnio w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską wyznał czy mógłby związać się z osobą w show-biznesu. Pierwszy raz opowiedział też o relacji ze swoją żoną:

Nigdy nie miałem okazji umawiać się z aktorką, ponieważ dwie osoby z tej samej branży raczej nie powinny ze sobą być. Chyba, że są naprawdę połączone pokrewieństwem dusz, inaczej nie powinny ze sobą być. Myślę, że dwa duże ego w jednym miejscu słabo się ze sobą przegryzają, a dobrze jest się uzupełniać. Skoro moja żona jest z zupełnie innej branży to wtedy tworzymy takie jin i jang.


Życzymy zatem wytrwałości.

Zobacz na Polki.pl: Prokop zdradził szczegóły swojej książki 
 Może Cię również zainteresować:

Chajzer zastąpił Prokopa w "Dzień Dobry TVN". Fani nie są do końca przekonani do tej zmiany. A Filip?

Źródło: Anna Robak, Małgorzata Rutkiewicz

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady