Doda
Instagram

Ten fantazyjny manicure należy oczywiście do... Dody! Nie od dziś wiadomo, że artystka uwielbia wszelkiego rodzaju błyskotki i dodatki, które podkreślają jej blask. Gwiazda chętnie wybiera cekinowe kreacje, a ostatnio często sięga również po biżuterię w orientalnym stylu. Kryształki, diamenciki, brokat i cekiny to domena Dody! Dlatego bogato zdobione paznokcie chyba nie zaskoczyły żadnego z fanów artystki.

 

Zobacz także: jak piłować paznokcie migdałki

 

Paznokcie w stylu Dody

Stylizacja paznokci Dody to wariacja na temat klasycznego francuskiego manicure w odcieniu morelowym. Paznokcie zostały opiłowane w modnym kształcie trójkąta. Błyszczące kryształki i złoty brokat sprawiają, że ten manicure idealnie pasuje do wizerunku gwiazdy! Fanki artystki nie kryją zachwytu. W komentarzach pod zdjęciem nowych paznokci Dody pojawiało się mnóstwo komentarzy.

Godne królowej!

 

Prześliczne.

 

Jak zawsze meeega!

Ktoś zarzucił diwie, że owszem paznokcie są ładne, ale chyba mało praktyczne. W kolejnym zdjęciu Doda chyba rozwiała wszelkie wątpliwości sceptyków. Okazuje się, że długie i ozdobne paznokcie nie przeszkadzają jej nawet ćwiczyć na siłowni! Takie rzeczy to tylko Doda! Jak wam się podoba taki manicure?

 

Zobacz też: Doda ma romans z Marcinem Gortatem? Gwiazda w końcu zdradziła, jak jest naprawdę!

 

Doda pochwaliła się nowym manicure na Instagramie.

Doda
Instagram
Artystce długie paznokcie nie przeszkadzają w treningu.

Doda
Instagram

Diwa uwielbia błyskotki.

Doda
Instagram

Doda zawsze błyszczy na czerwonym dywanie.

Doda w sukni z trenem

Doda w sukni z trenem

Więcej na temat zgadnij kto to?