Kogo powinna wybrać rolniczka Małgorzata? Dawida, a może któregoś z Pawłów? Wybierz z nami!

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" jako jedyna z uczestników - kobieta - wybiera spośród trzech panów. Dawid, Paweł i Paweł - każdy walczy o jej serce - i każdy sprawia wrażenie, że Małgorzata naprawdę im się podoba! 

 

Więcej: Sara na randce z Karolem, a Mikołaj... dobrze całuje! ZWIASTUN 7. odcinka "Rolnik szuka żony"!

 

25-letni Dawid z Wołomina wyraźnie na początku żartował sobie z idei programu i niespecjalnie poważnie podchodził do Małgorzaty, jednak z czasem zaczęło mu na niej zależeć... 24-letni Paweł mieszkający na co dzień w Szwecji od początku dał Małgorzacie do zrozumienia, że to on najbardziej z całej trójki traktuje ją poważnie i chce spędzić z nią resztę życia na wsi. Za to 31-letni Paweł, który pracuje w Belgii cały czas trzyma się gdzieś z tyłu... Czy już  stracił nadzieję?

 

A waszym zdaniem, kogo powinna wybrać? 31-letniego Pawła, 24-letniego Pawła, a może 25-letniego Dawida? Zagłosuj w naszym plebiscycie!

 

Zobacz też: To obecnie najseksowniejsza rolniczka w Polsce! Zobacz, co Małgosia z programu "Rolnik szuka żony" publikuje na Instagramie!

 

Rolnik szuka żony - Małgorzata kogo powinna wybrać?

Małgorzata z Rolnik szuka żony 4
Fot. Facebook/Rolnik szuka żony

31-letni Paweł

 

24-letni Paweł

 

25-letni Dawid


Może Cię również zainteresować:

Ostra awantura w "Rolnik szuka żony"! Ten odcinek widzowie zapamiętają na długie lata! Do akcji wkroczyła produkcja show

Źródło: Joanna Murawska, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje