• BoyToy

Socha miała zniknąć z salonów. Postanowiła skomentować plotki

Małgorzata Socha jest skąpa
Fot. ONS

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Aktorka to przede wszystkim gwiazda telewizji, choć stosunkowo często możemy podziwiać ją też na salonach, gdzie zachwyca wysmakowanymi stylizacjami. Ostatnio jednak pojawiły się plotki, że Małgorzata chce mocno ograniczyć swoje bywanie. Przypomnijmy: Socha znika z salonów? Ma ku temu bardzo poważny powód

Okazuje się jednak, że w tych doniesieniach było niewiele prawdy. W najnowszym wywiadzie Socha przyznaje, że ma obecnie bardzo dużo pracy, ale nie zamierza znikać z życia publicznego. Gwiazda "Przyjaciółek" poza pracą nad serialem, realizuje też zdjęcia do potencjalnego kinowego przeboju "Wkręceni 2", ale zapewnia, że znajdzie czas na inne aktywności. Fani stylu Małgorzaty i jej publicznych wystąpień mogą chyba odetchnąć z ulgą.
 

Nie znikam z życia publicznego na rzecz tego, żeby zaszyć się w domu. Jak najbardziej planuję dalej tak samo udzielać się zawodowo i nie zamierzam nigdzie znikać. Jest mnie mniej, ponieważ dużo pracuję. Godzenie dwóch projektów równolegle, mówię tutaj o „Przyjaciółkach” i „Wkręconych 2” jest dość męczące - przyznaje w rozmowie z www.lifestyle.newseria.pl Socha.


Jesteście fanami Sochy?

Zobacz: Socha w dwóch stylizacjach na planie nowego filmu. To będzie kinowy hit

 

Może Cię również zainteresować:

"Brzydula" wraca! Co z Małgosią Sochą, czyli Violettą Kubsińską? Niepokojące słowa gwiazdy!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje