• Joanna Murawska

Dwie piękne kobiety, dwie różne ciążowe stylizacje! Socha czy Moro? Która z nich wygląda lepiej? GŁOSUJ

 

Baby boom w polskim show-biznesie! Już niedługo kolejne gwiazdy przywitają na świecie swoje pociechy. Wśród nich znalazła się również Małgorzata Socha oraz Odeta Moro. Obie gwiazdy miały szansę sprawdzić się już w roli mamy. Małgorzata Socha wychowuje dwie córeczki. Z kolei Odeta Moro jest mamą nastoletniej dziś Sonii, która jest owocem jej związku z Michałem Figurskim. 

Trzeba przyznać, że obie panie w ciąży prezentują się naprawdę stylowo. Zobacz ich najnowsze zdjęcia i zdecyduj, która z ciążowych stylizacji podoba ci się bardziej!

 

POLECAMY: Brzuszek coraz większy! Socha z okazji 10. rocznicy ślubu podzieliła się wyjątkowymi ZDJĘCIAMI z mężem!

 

Małgorzata Socha nie pierwszy raz postawiła na tę letnią i uroczą sukienkę marki BUNNY THE STAR. Już wcześniej pochwaliła się nią w mediach społecznościowych. Ten model kosztuje 700 zł

 

Uwagę przykuwają też stylowe dodatki

 

Z kolei Odeta Moro wybrała sportową stylizację. Klasyczne jeansy zestawiła z niezwykle modną w tym sezonie bluzką typu "hiszpanka", która odsłoniła jej zgrabne ramiona

 

Która z tych stylizacji podoba wam się bardziej?

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.


Może Cię również zainteresować:

Gwiazdy, które zostały mamami w 2018 roku. Wiedzieliście, że było ich tak wiele?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady