• KB

Rozenek i Majdan relaksowali się na majówce. Wybrali się za granicę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan razem bawili się na majówce
Fot. ONS

Od kiedy Małgorzata Rozenek pojawiła się w programie "Perfekcyjna Pani domu" wciąż jest o niej głośno. W mediach co chwilę pojawiają się informacje o nowych projektach, reklamach i programach w których będziemy mogli zobaczyć celebrytkę. Rozenek ma na swoim koncie wiele sukcesów i wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek jej kariery w telewizji. Zobacz: Małgorzata Rozenek została twarzą zagraincznej marki. Ile na tym zarobi?

Pomimo nadmiaru obowiązków Rozenek znalazła jednak czas na krótki wypoczynek. Jak donosi magazyn "Flesz' gwiazda TVN razem z dziećmi i Radosławem Majdanem wybrała się na kilka dni do Norwegii.

- Mieli dla siebie tylko trzy dni, ale postanowili nie marnować okazji. Oboje uznali, że przyda im się naładowanie baterii. Pojechali z chłopakami do Norwegii. Zatrzymali się u brata Radka, który mieszka tam z całą rodziną od kilku lat. Małgosia bardzo dobrze się tam czuje, lubi Skandynawię- zdradził znajomy pary.

 

Okazuje się również, że na majówce towarzyszył im mały szczeniak buldożka francuskiego, którego Rozenek dostała ostatnio od ukochanego.

Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek - Nie taka perfekcyjna...

 

Zjawiskowa Rozenek na planie Piekieknego Hotelu:

Może Cię również zainteresować:

Wiemy, co na święta planują Małgorzata Rozenek i Radek Majdan! Ich plany z pewnością nie ucieszą Jacka Rozenka!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje