Małgorzata Rozenek na okładce "Party"! Czy poprowadzi "Ameryka Express"?

Małgorzata Rozenek na okładce Party
Fot. Party

Małgorzata Rozenek na okładce "Party"! Gwiazda TVN walczy o nowy program! Okazuje się, że w stacji TVN szykują się spore zmiany. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z programu "Ameryka Express", żeby poprowadzić na TV4 "Big Brothera". O tym, że Agnieszka chce wycofać się z show z udziałem gwiazd mówiło się już od jakiegoś czasu, ale nikt nie spodziewał się, że gwiazda tak szybko zdecyduje się zrezygnować. A jednak! Agnieszka, podobnie jak kiedyś Martyna Wojciechowska, poprowadzi reality show "Big Brother", a jej miejsce w "Ameryka Express" zajmie... Małgorzata Rozenek? Szczegóły w nowym "Party"! Co jeszcze w numerze?

Kasia Tusk została mamą. Córka Donalda Tuska urodziła córeczkę. Jej pierwsze zdjęcia z dzieckiem i mężem znajdziecie w nowym "Party". Do tego nowe informacje na temat Roberta Janowskiego i jego żony - jak spędzą walentynki? Nowe "Party" już od poniedziałku w kioskach!

Zobacz: "Petarda!" Wszycy zachwycają się kreacją Małgorzaty Rozenek! My wiemy w jakiej cenie możecie ją kupić!

Małgorzata Rozenek na okładce Party

Małgorzata Rozenek na okładce Party
Fot. Party

Małgorzata poprowadzi "Ameryka Express"?

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. ONS

Może Cię również zainteresować:

Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan i wiele innych gwiazd na zdjęciach z 2009 i 2019 roku! Kto zmienił się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Małgosia powinna poprowadzić "Ameryka Express"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady