• KK

Małgorzata Rozenek o swoich odważnych stylizacjach: "Nie ma nic złego z pokazywaniu piersi"

Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek nie zamierza ukrywać swoich pięknych, kobiecych kształtów. Prowadząca wielki hit TVN, "Projekt Lady", w rozmowie z Super Expressem przyznała, że nie widzi nic złego w podkreślaniu swojego biustu. Gwiazda stacji zdradziła, że nie zamierza zakrywać go zapiętymi pod szyję kreacjami.

Naprawdę nie ma nic złego w pokazywaniu piersi. To, że kobieta ma odsłonięty dekolt, nie znaczy, że nie jest damą. Każdy ma prawo do własnej ekspresji. Bądźmy tolerancyjni. To jest ważne - zapewniła Małgorzata Rozenek.

Narzeczona Radosława Majdana przy okazji zdradziła, że przyzwyczaiła się już do obecności paparazzi, którzy już nie raz robili jej zdjęcia w niezbyt eleganckim wydaniu.

Przyzwyczaiłam się już do obecności fotoreporterów w moim życiu. Jestem próżna i nie wstydzę się do tego przyznać, więc nie lubię oglądać w prasie swoich zdjęć, kiedy mam wałki na głowie albo kiedy idę po bułki do sklepu, ale z drugiej strony przecież każda kobieta tak wygląda - stwierdziła gwiazda.

Lubicie styl ubierania Małgorzaty Rozenek?

 

Zobacz także: Ćwiczenia na większy biust – zestaw 3 ćwiczeń oraz pompki do wykonywania w domu

 

Małgorzata Rozenek nie zamierza zakrywać swoich wdzięków.

Małgorzata Rozenek w białej sukience

Lubicie styl gwiazdy TVN?

Małgorzata Rozenek na co dzień

 

 

Może Cię również zainteresować:

Małgorzata Rozenek została Gwiazdą Roku magazynu "Party"! Dlaczego czytelnicy lubią o niej czytać? "Bywam kontrowersyjna"

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Lubicie styl ubierania Małgorzaty Rozenek

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady