• Hades

Małgorzata Rozenek przebrała się za stewardessę

Wywiad Małgorzaty Rozenek w Gali
Fot. ONS

Małgorzata Rozenek jest obecnie jedną z najbardziej lubianych gwiazd telewizji. Dzięki programom "Perfekcyjna Pani Domu" i "Bitwa o dom", w krótkim czasie zdobyła olbrzymią popularność, na którą niektórzy pracują latami.

W każdym odcinku, któregoś z programów piękna i perfekcyjna Rozenek potrafi zaskoczyć widzów swoim dotąd nieznanym wcieleniem. Jakiś czas temu w "Bitwie o dom" gwiazda zdradziła, że mogłaby być stewardessą.

Oceniając postępy remontowe jednej z rodzin, Małgorzatę zaciekawił wieszak na uniform. Nie mogła się również powstrzymać, aby nie przymierzyć charakterystycznej czapki i wykonać charakterystyczne ruchy, jakie pokazują stewardessy przed rozpoczęciem lotu.

- Zawsze chciałam nią być. Strasznie podoba mi się - powiedziała Rozenek.


Chcielibyście zobaczyć Rozenek w całym uniformie? Musimy przyznać, że granatowa czapeczka połączona z błyszczącymi blond włosami  Małgorzaty wygląda bardzo dobrze. Przypomnijmy, że gwiazda uwielbia podróże samolotem, a szczególnie moment, gdy ląduje. Przypomnijmy: Rozenek nie wstydzi się polskiego zwyczaju, który jest obciachem

Rozenek nawet idąc do dentysty wygląda jak seksbomba:

Może Cię również zainteresować:

Małgorzata Rozenek została Gwiazdą Roku magazynu "Party"! Dlaczego czytelnicy lubią o niej czytać? "Bywam kontrowersyjna"

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady