To był huczny kinderbal! Wiemy, jak Małgorzata Kożuchowska świętowała pierwsze urodziny syna

Małgorzata Kożuchowska w ciemnych okularach z synem na rękach idzie ulicą

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej, Jan Franciszek, 10 października skończył roczek! Było to wyjątkowe wydarzenie dla aktorki i jej męża Bartka Wróblewskiego, zatem nie mogło się więc obyć bez hucznego kinderbalu!


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Szpak, Doda, Rozenek - jak gwiazdy naprawdę zachowują się przed kamerami? Kulisy wywiadów na 3. urodziny Party.pl!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Urodziny synka Małgorzaty Kożuchowskiej - szczegóły

Jak ustalił "Flesz", Małgorzata i Bartek zaplanowali uroczystość z wyprzedzeniem. Para specjalnie zarezerwowała hotel poza Warszawą, żeby uniknąć niepotrzebnego zainteresowania prasy i paparazzi. I… Udało się :)) Na kinderbal, oprócz najbliższej rodziny Kożuchowskiej i Wróblewskiego, zjechali także ich przyjaciele z dziećmi. Na imprezie nie zabrakło tortu z jedną świeczką, hucznie odśpiewanego "Sto lat" i pięknych prezentów. Od gości mały Jaś dostał m.in. zabawki edukacyjne i personalizowane pamiątki.

Synek aktorki jest nie tylko oczkiem w głowie rodziców! Chłopiec stał się też ulubieńcem fanów Małgosi.  Jej wpis na Facebooku dotyczący urodzin Jasia, dodatkowo opatrzony pięknym rodzinnym zdjęciem, polubiło już sto tysięcy osób!

 

A jak pierwszy rok macierzyństwa podsumowała Małgorzata Kożuchowska? Przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz".

 

Małgorzata Kożuchowska na spacerze z synkiem Jasiem

Małgorzata Kożuchowska w koszuli w kratę i zielonej kurtce z synkiem Jasiem na ulicy

Małgorzata Kożuchowska na imprezie

Małgorzata Kożuchowska w podartych spodniach
Fot. East News

Małgorzata Kożuchowska z mężem Bartkiem Wróblewskim

Małgorzata Kożuchowska, Bartek Wróblewski
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje