• BuFi

Producenci Rodzinki.pl przygotowali dla Kożuchowskiej specjalne warunki? Aktorka: Jest full service

Źródło: YouTube

Zarówno ciąża, jak i poród Małgorzaty Kożuchowskiej były w tym roku jednym z najszerzej komentowanych tematów w mediach. Niedawno aktorka po raz pierwszy pokazała się publicznie po urodzeniu synka, Jana Franciszka. Opowiedziała również o urokach i ciemnych stronach macierzyństwa. Przypomnijmy: Kożuchowska o dziecku: To wspaniałe, ale i trudne dni. Nie wiem czym sobie zasłużyłam 

Kiedy aktorka pojawiła się w Pałacu Prezydenckim podczas koncertu kolęd, każda ze stacji chciała choć przez chwilę porozmawiać z aktorką. Udało się to również ekipie "Pytania na śniadanie" i Marzenie Rogalskiej. Gwiazda w krótkim wywiadzie zdradziła kilka ciekawych rzeczy. Oznajmiła m.in. to, że zdarzyło jej się czytać niemiłe komentarze na temat swojej sylwetki po porodzie. Na szczęście ma do tego ogromny dystans:

Jakaś pani napisała: „Ale ta Kożuchowska po tej ciąży gruba, a nam wmawiali w „Rodzince”, że matka trójki dzieci może być takim chuderlakiem”, więc teraz będzie live - śmieje się


W mediach dość głośno mówi się również o tym, że ekipa "Rodzinki.pl", gdzie gra główną rolę, przygotowała dla niej i dla synka specjalne warunki. Kożuchowska odniosła się do tych plotek:

Z tego co wiem, przygotowane jest jedzenie dla malucha, jest full service, dostawa ciepła, w każdej chwili na żądanie. Gwarantuje mama - przekonuje.


Gwiazda opowiedziała również o tym, jak bardzo zmienił się jej świat po przyjściu na świat ukochanego synka:

Tego się nie da opowiedzieć, to jest wielkie dla mnie szczęście. Każdy dzień to wielkie zaskoczenie, to jest odkrywanie nowych rzeczy, ja potrzebowałam nowego otwarcia w życiu. Mnie się wydawało, że doszłam do pewnej granicy i że potrzebuję czegoś mocnego, ważnego, co na nowo przewartościuje mój porządek życia - mówi wzruszona aktorka.


Trzeba przyznać, że macierzyństwo dodało Kożuchowskiej mnóstwo uroku.

Zobacz: Stylowa Kożuchowska na świątecznych zakupach. Po ciąży ani śladu
Pierwsze publiczne wyjście Kożuchowskiej po porodzie:

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady