Małgorzata Halber po dwóch miesiącach odchodzi z radia

Małgorzata Halber rezygnuje z pracy w radiu
Fot. East News

Małgorzata Halber z show-biznesem związana jest od wielu lat. Widzowie z pewnością pamiętają ją z programu "5-10-15" oraz z muzycznej stacji Viva, gdzie była prowadzącą. Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą wydanej książki, w której przyznaje się do alkoholizmu. Książką "Najgorszy człowiek na świecie" zachwyciła się min. Karolina Korwin Piotrowska i Agnieszka Szulim. Zobacz: Szulim skomentowała poruszający felieton Korwin o książce Helber. Obie są jej fankami


Po sukcesie wydawniczym talent Małgorzaty Halber został doceniony przez właścicieli Rock Radia. Prawie dwa miesiące temu dziennikarka dostała propozycję prowadzenia porannego programu "Ranne Kakao". I chociaż sama Halber przyznała wówczas, że "media to nie jest środowisko, w którym bym się odnalazła" to zgodziła się na propozycję.
Niestety, okazuje się, że nowa prowadząca nie wytrzymała zbyt długo w radiu. Gwiazda "5-10-15" na swoim profilu na Facebooku zamieściła wpis w którym zapowiedziała swoje odejście z pracy. Przy okazji zdradziła czemu podjęła taką decyzję.

- myślałam nad tym dwa tygodnie. A może i dłużej. Nie chciałam się tak łatwo poddawać, w końcu co z tego, że mam naturę tchórzofretki, co z tego, że mam system nerwowy na wierzchu - nie można poddawać się tak łatwo. Ale spędziłam tyle bezsennych nocy, zastanawiając się nad tym, że dzisiaj już czarka się przelała (...)Okazało się też, że jednak nikt nie chce słuchać rano o jednorożcach, a tym bardziej nikt nie chce krótkich dźwiękowych felietonów o potworach. Okazało się, że bycie dziewczyną na łódce pełnej kolesi zawsze będzie opresyjne, nawet jeśli ci kolesie są bardzo mili, mają dobre serce i chęci. (...)W każdym razie - mam poczucie, że nie ma tam osób, które tego radia słuchają. Ja tam po prostu z tym wszystkim, z tym mówieniem jak się czuję i uwielbieniem dla kategorii "pozostałe" po prostu nie pasuję. Bardzo chciałam podziękować wszystkim, którzy byli dla mnie bardzo mili, a uwierzcie mi - bardzo mili ludzie pracują w Rock Radio. Ale najpewniej jutrzejsza audycja będzie moją ostatnią.Żałujecie, że nie usłyszycie już Małgorzaty Halber w Rock Radiu?
 

Może Cię również zainteresować:

"Było ekstremalnie" Dawid Kwiatkowski i jego mama wzięli udział w nowym programie TVN! Jak wspomina wspólną przygodę?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje