Majdan ma własne perfumy

Fot. ONS

Okazuje się, że teraz każdy celebryta może mieć swój własny zapach. Były piłkarz, Radosław Majdan postanowił podzielić się swoim własnym, wyrafinowanym gustem i wypuści na rynek perfumy markowane swoim nazwiskiem. Radek z nie do końca wiadomych nam powodów jest uznawany za jednego z największych przystojniaków nad Wisłą.

Były Dody uważa, że zapach mężczyzny jest bardzo ważny. Jak powiedziała "Super Expressowi" menadżer piłkarza zapach - Zapach, który na rynek wypuszcza Radek, jest przeznaczony dla ludzi aktywnych zawodowo. Będzie bardziej męsko-uwodzicielski. Zapach męski jak Radek.

Zastanawiamy się zatem, że zgodnie z zawodem piłkarza i nowymi trendami w perfumiarstwie, nowe perfumy Radzia powinny pachnieć świeżą trawą i boiskiem.

Cena buteleczki perfum będzie oscylować w granicy 100 zł. - Obecnie kończymy pracę nad perfumami. Mamy mały poślizg. Wszytko się przedłużyło z kilku powodów, choćby przez to, że Radek długo wybierał zapachy, a sama kompozycja była robiona we Francji. Każda taka kompozycja musi swoje "odstać". Teraz już praktycznie jest wszytko finalizowane i zabieramy się za imprezę, która będzie promocją perfum - oświadczył menadżer.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak pachnie prawdziwy mężczyzna taki jak Radosław Majdan. Podobno "eliksir męskości" Majdana, nie ma jeszcze swojej nazwy.

Macie jakieś typy?

Może Cię również zainteresować:

Radek Majdan pojawił się na imprezie charytatywnej bez Gosi. Dlaczego? Co się dzieje?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady