Majdan ma własne perfumy

Fot. ONS

Okazuje się, że teraz każdy celebryta może mieć swój własny zapach. Były piłkarz, Radosław Majdan postanowił podzielić się swoim własnym, wyrafinowanym gustem i wypuści na rynek perfumy markowane swoim nazwiskiem. Radek z nie do końca wiadomych nam powodów jest uznawany za jednego z największych przystojniaków nad Wisłą.

Były Dody uważa, że zapach mężczyzny jest bardzo ważny. Jak powiedziała "Super Expressowi" menadżer piłkarza zapach - Zapach, który na rynek wypuszcza Radek, jest przeznaczony dla ludzi aktywnych zawodowo. Będzie bardziej męsko-uwodzicielski. Zapach męski jak Radek.

Zastanawiamy się zatem, że zgodnie z zawodem piłkarza i nowymi trendami w perfumiarstwie, nowe perfumy Radzia powinny pachnieć świeżą trawą i boiskiem.

Cena buteleczki perfum będzie oscylować w granicy 100 zł. - Obecnie kończymy pracę nad perfumami. Mamy mały poślizg. Wszytko się przedłużyło z kilku powodów, choćby przez to, że Radek długo wybierał zapachy, a sama kompozycja była robiona we Francji. Każda taka kompozycja musi swoje "odstać". Teraz już praktycznie jest wszytko finalizowane i zabieramy się za imprezę, która będzie promocją perfum - oświadczył menadżer.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak pachnie prawdziwy mężczyzna taki jak Radosław Majdan. Podobno "eliksir męskości" Majdana, nie ma jeszcze swojej nazwy.

Macie jakieś typy?

Plebiscyt Party
Może Cię również zainteresować:

Nie będzie "Iron Majdan 2", bo Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? "Za to Projekt Lady można prowadzić w każdym stanie"

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje