• dayv

Beckhamowie zrobili interes życia. Kiedyś zapłacili za ten pałac 2 miliony, a teraz sprzedali go za...

David i Victoria Beckham sprzedają swoją posiadłość
Fot. ONS

Jedna z najbogatszych i najpiękniejszych par show biznesu, Victoria i David Beckhamowie pobrali się w 1999 roku. Zaledwie trzy miesiące po ślubie zakupili wartą 2,5 miliona funtów posiadłość zwaną "Beckingham Palace". W ubiegłym roku zaskoczyli informacją, że zamierzają pozbyć się domu i zamieszkać w ścisłym centrum. Przypomnijmy: Legendarny pałac Beckhamów do kupienia  

Jak informują brytyjskie media niecały rok po wystawieniu domu na sprzedaż został on sprzedany za dużą wyższą kwotę niż początkowo zakładano. Nowy właściciel zdecydował się zapłacić astronomiczną cenę 11 milionów funtów. Do willi wprowadził się milioner zajmujący się branżą ubezpieczeniową. W prezencie od byłych właścicieli otrzymał również ich Aston Martina i dwa jaguary.

Rodzina Beckhamów dom na obrzeżach zamieniła na willę w centrum. Za nowy dom w snobistycznej dzielnicy Londynu zapłacili... ponad 40 milionów funtów. 

Zobacz: Nowy dom Beckhamów kosztował... 
 

David Beckham promuje książkę:

Może Cię również zainteresować:

Beckhamowie, Clooney z Amal, Winfrey - goście na ślubie Meghan i Harry'ego! Czyja obecność najbardziej zaskoczyła i dlaczego?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady