Maja Sablewska świętuje dzisiaj swoje 37. urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy krótkie nagranie na którym możecie zobaczyć, jak w ostatnich latach zmieniała się gwiazda TVN. Pamiętacie jak wyglądała w czasach, kiedy była menadżerką Dody? Maja Sablewska od tamtego czasu przeszła sporą metamorfozę.

 

Maja Sablewska swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od... prowadzenia funklubu Natalii Kukulskiej. Sablewska z czasem zaprzyjaźniła się ze swoją idolką i została nianią jej dzieci. To właśnie dzięki Kukulskiej Maja miała szansę poznać Katarzynę Kanclerz z wytwórni muzycznej Universal Music Polska, która zaproponowała jej współpracę. Po kilku latach Maja Sablewska została menadżerką Dody. Panie przez wiele lat tworzyły zgrany duet. Niestety, w 2009 roku Sablewska i Doda zakończyły współpracę. Maja przez kilka miesięcy zajmowała się karierą Mariny Łuczenko, co według prasowych doniesień było właśnie powodem konfliktu z Rabczewską. Maja Sablewska została także menadżerką Edyty Górniak- ta współpraca również nie trwała zbyt długo.

Momentem przełomowym w karierze Mai Sablewskiej było pojawienie się w programie "X Factor". Była menadżerka gwiazd zasiadła w jury obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila.

 

Teraz Maja prowadzi własne programy w TVN Style i na antenie głównej stacji TVN. Modowa ekspertka radzi z nim Polkom jak się ubierać i jak zadbać o swój wygląd.

 

Zobaczcie, jak w ostatnich latach zmieniała się Maja Sablewska!

 

Zobacz także: Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski wrócili do siebie! Pokazali urocze ZDJĘCIE

 

Maja Sablewska skończyła 37 lat.

 

Maja Sablewska za czasów X-Factora.

Metamorfoza Mai Sablewskiej

 

Maja Sablewska była m.in. menadżerką Dody.

Metamorfoza Mai Sablewskiej

Więcej na temat Maja Sablewska Oś czasu Party