• KK

To największa metamorfoza ostatnich lat? Jak zmieniła się Maja Sablewska? Dziś kończy... Ile lat? ;)

Maja Sablewska świętuje dzisiaj swoje 37. urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy krótkie nagranie na którym możecie zobaczyć, jak w ostatnich latach zmieniała się gwiazda TVN. Pamiętacie jak wyglądała w czasach, kiedy była menadżerką Dody? Maja Sablewska od tamtego czasu przeszła sporą metamorfozę.

 

Maja Sablewska swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od... prowadzenia funklubu Natalii Kukulskiej. Sablewska z czasem zaprzyjaźniła się ze swoją idolką i została nianią jej dzieci. To właśnie dzięki Kukulskiej Maja miała szansę poznać Katarzynę Kanclerz z wytwórni muzycznej Universal Music Polska, która zaproponowała jej współpracę. Po kilku latach Maja Sablewska została menadżerką Dody. Panie przez wiele lat tworzyły zgrany duet. Niestety, w 2009 roku Sablewska i Doda zakończyły współpracę. Maja przez kilka miesięcy zajmowała się karierą Mariny Łuczenko, co według prasowych doniesień było właśnie powodem konfliktu z Rabczewską. Maja Sablewska została także menadżerką Edyty Górniak- ta współpraca również nie trwała zbyt długo.

Momentem przełomowym w karierze Mai Sablewskiej było pojawienie się w programie "X Factor". Była menadżerka gwiazd zasiadła w jury obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila.

 

Teraz Maja prowadzi własne programy w TVN Style i na antenie głównej stacji TVN. Modowa ekspertka radzi z nim Polkom jak się ubierać i jak zadbać o swój wygląd.

 

Zobaczcie, jak w ostatnich latach zmieniała się Maja Sablewska!

 

Zobacz także: Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski wrócili do siebie! Pokazali urocze ZDJĘCIE

 

Maja Sablewska skończyła 37 lat.

 

Maja Sablewska za czasów X-Factora.

Metamorfoza Mai Sablewskiej

 

Maja Sablewska była m.in. menadżerką Dody.

Metamorfoza Mai Sablewskiej

Jak oceniasz metamorfozę Mai Sablewskiej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje