• KK

Maja Sablewska bez makijażu! Zero podkładu, zero tuszu do rzęs! Zobaczcie jak wygląda!

Maja Sablewska skończyła 36 lat

Maja Sablewska pokazała jak wygląda bez makijażu. Prowadząca hit TVN Style "Sablewskiej sposób na modę" za pośrednictwem Facebooka podziękowała swojej rodzinie, znajomym i fanom za życzenia urodzinowe, a przy okazji pochwaliła się, jak wygląda po zmyciu makijażu.

A dziś... Pierwszy dzień wolny od wielu tygodni. I... od makijażu. Z całego serca dziękuję Wam za pamięć, życzenia, wsparcie i miłość jaką od Was dostałam w dniu swoich 36 urodzin. To był piękny dzień pracy na planie mojego programu i doskonała noc w magicznym WELES. Niczego w życiu nie żałuje, bo wszystko dzieje się tak jak ma się dziać.- napisała pod fotką na swoim profilu.

Na oficjalnych imprezach, czy w programach telewizyjnych Maja Sablewska zawsze zachwyca perfekcyjnie wykonanym makijażem i oryginalnymi stylizacjami.

A jak prezentuje się na co dzień? Czy naturalny look, bez kolorowych kosmetyków jej służy? Naszym zdaniem bardzo! Maja na zdjęciu, które wstawiła na portal społecznościowy wygląda niczym nastolatka. Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski wrócili do siebie! Pokazali urocze ZDJĘCIE

 

Maja Sablewska pokazała na Facebooku swoje zdjęcie bez makijażu.

 

Gwiazda TVN podziękowała swoim fanom za życzenia urodzinowe.

Może Cię również zainteresować:

Maja Sablewska ocenia karierę Michała Szpaka. Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Fajnie wygląda bez makijażu?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady