• patceg

Maja Sablewska ocenia styl Dody: "Piękna kobieta, ale czasem przesadza"

Maja Sablewska o stylu Dody

Styl Dody od lat wzbudza wiele emocji. Artystka lubi rzeczy drogie i seksowne. Przez długi czas była "królową różu", potem postawiła na bardziej rockowe stylizacje. A jej kolekcja butów może przyprawić o zawrót głowy.

Maja Sablewska, która przez jakiś czas była menadżerką wokalistki, a teraz prowadzi program „Sablewskiej sposób na modę", tak ocenia styl piosenkarki:

Kiedy jest zakochana, zaczyna epatować swoją seksualnością i czasem przesadza. Prawda jest taka, że Doda najlepiej wygląda w białym T-shircie, dżinsach i z klasyczną torebką Chanel na ramieniu. Jest piękną kobietą, która nie musi zakładać na siebie świecących sukienek po kilkanaście tysięcy złotych i kręcić tyłkiem, żeby zwrócić na siebie uwagę - powiedziała w rozmowie z magazynem "Show".

Stylistka podkreśla, że mimo wielu zawirowań w ich relacji, dobrze wspomina współpracę z Dodą:

To jest naprawdę dobra osoba. Nie mam co do tego wątpliwości. I choć usłyszałam wiele nieżyczliwych słów na swój temat, nie jestem na nią zła. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć,  że współpracę z Dodą wspominam najlepiej. Byłyśmy bardzo zgranym i profesjonalnym duetem.

Myślicię, że jeszcze kiedyś dojdzie do współpracy między Dodą a Mają Sablewską?

Zobacz: Sablewska o współpracy z gwiazdami: Ta praca sprawiła, że straciłam wiarę w siebie

Może Cię również zainteresować:

To było trudne rozstanie. Jak Maja Sablewska wspomina współpracę z Dodą?

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady