• BoyToy

TVN znalazł następczynię Rozenek. Kto nią będzie?

Perfekcyjna Pani Domu znika z anteny. Małgorzata Rozenek bez pracy
Fot. Paparaty

Małgorzata Rozenek od kilkunastu miesięcy jest pierwszoplanową postacią polskiego show-biznesu. Wysoka oglądalność jej programów, niezliczona ilość okładek i szalone wręcz zainteresowanie mediów jej osobą wyniosło Perfekcyjną Panią Domu na sam szczyt. Teraz jednak ta sytuacja może się zmienić. Przypomnijmy: Gorszy okres u Rozenek. Do jesieni musi zacisnąć pasa

Wiosną na antenie TVN nie zobaczymy już "Perfekcyjnej Pani Domu", choć Małgorzata wciąż będzie zasiadać w jury "Bitwy o Dom". Przetasowania w ramówce spowodowały, że po programie Rozenek zostaje luka, którą trzeba wypełnić. Jak donosi "Fakt", Edward Miszczak chce, aby do głównego pasma wróciła jego ulubienica, Maja Sablewska. To właśnie jej modowy program miałby zastąpić show Rozenek.

Jest wolne pasmo po Małgorzacie Rozenek. Mówi się, o nowym programie, ale na razie nie wiadomo co by to miało być. Nie ma jeszcze pomysłu i najbardziej prawdopodobną opcją jest, że miejsce zajmie Maja. Jej program jest już sprawdzony, a poza tym nowa seria będzie adresowana nie tylko do kobiet, Majka będzie też ubierała mężczyzn, więc nadaje się do szerszego grona odbiorców - wyznaje w rozmowie z "Faktem" osoba pracująca w TVN.


Czyżby szykowała się nieoczekiwana zmiana miejsc? Kogo wolicie - Sablewską czy Rozenek?

Zobacz: Sablewska pokłóciła się z Gessler o operacje plastyczne

 

Małgorzata Rozenek na świątecznych zakupach z synami:

Może Cię również zainteresować:

Małgorzata Rozenek została Gwiazdą Roku magazynu "Party"! Dlaczego czytelnicy lubią o niej czytać? "Bywam kontrowersyjna"

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady