• BoyToy

Kolejka reklamodawców do Sablewskiej. Wiemy co będzie promować

Sablewska wystąpi w kampanii zdrowej żywności
Fot. ONS

Maja Sablewska po zakończeniu "X-Factora" przez jakiś czas szukała pomysłu na swoją karierę. Ostatecznie zrezygnowała z bycia menadżerką śpiewających gwiazd i skupiła się na modzie i wizerunku. Doradza też w sprawach związanych ze zdrowym odżywianiem, a w ramówce TVN Style sukcesy odnosi jej program, który wzbudza też sporo kontrowersji. Przypomnijmy: Sablewska oszukuje widzów? Maja skomentowała zarzuty

Ostatnie miesiące to dobra passa Mai - zarówno program, jak i dwie książki jej autorstwa, które ukazały się na rynku, cieszą się sporą popularnością i pozytywnie wpływają na jej wizerunek i ewentualne powodzenie kolejnych projektów. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, trwają właśnie negocjacje kilku znanych marek, które chcą się pojawić w drugim sezonie "Sablewskiej sposobu na modę". Można się więc spodziewać, że wpłynie to wydatnie na uatrakcyjnienie formuły programu.

To jednak nie koniec - możemy potwierdzić, że już niebawem Sablewska wystąpi w kampanii reklamowej znanego producenta zdrowej i ekologicznej żywności. Sablewska w przeszłości ponoć już otrzymywała takie propozycje, ale ostatecznie rozmowy kończyły się fiaskiem z uwagi na zbyt dużą zawartość chemii w proponowanych produktach i ich niedostateczną jakość.

Majka długo myślała nad tą propozycją, ale w końcu się zgodziła. Chce promować zdrowy tryb życia, a ta kampania będzie idealnym uzupełnieniem tego, o czym mówi i pisze w swoich książkach. Najważniejsze, że marka jest w 100% ekologiczna i Sablewska będzie mogła bez obaw podpisać się pod nią swoim nazwiskiem - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba z otoczenia gwiazdy.


Premiera kampanii ma nastąpić w najbliższym czasie. Waszym zdaniem Maja pasuje do roli ambasadorki zdrowej żywności?

Zobacz: "W restauracjach zamawiam i piję wrzątek"

Efektowna metamorfoza w programie Sablewskiej:

Może Cię również zainteresować:

Maja Sablewska ocenia karierę Michała Szpaka. Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady