Gwiazda serialu „Klan” jest w ciąży! Która?

Agnieszka Kaczorowska, Kaja Paschalska, Magdalena Górska pozują do zdjęć

Kolejna gwiazda zostanie mamą! Jak dowiedziało się Party.pl, Magdalena Górska, znana m.in. z serialu „Klan” i jej mąż, reżyser Wojciech Urbański spodziewają się drugiego dziecka! Aktorka jest w czwartym miesiącu ciąży i już na początku przyszłego roku powita na świecie synka lub córeczkę! Magdalena Górska ma już pięcioletnią córkę Ninę, która obchodzi urodziny dokładnie tego samego dnia, co mama, czyli 21 września.

Tak, za kilka miesięcy zostaniemy po raz  drugi rodzicami. Nie wiemy jeszcze czy będzie to chłopiec czy dziewczynka” – powiedziała aktorka, gdy zadzwoniliśmy do niej z gratulacjami.

Magdalena Górska wygląda kwitnąco. Ciążowy brzuszek dopiero się zaokrągla więc aktorka nie zamierza jeszcze rezygnować z obowiązków zawodowych. Już we wrześniu zobaczymy ją w serialu „Klan”, który jednak zostaje na antenie TVP. Co ciekawe, grana przez Magdalenę bohaterka też niedawno została mamą. Górska gościnnie pojawi się również w nowej produkcji „Morowe panny”. Do niedawna aktorka dużo pracowała na Wschodzie, gdzie występowała m.in. w rosyjskich i białoruskich serialach. Ostatni z jej udziałem, „Front” czeka właśnie na swoją premierę w Rosji.

 

Zobacz także: Magdalena Górska powiedziała "tak"!

 

Magdalena Górska jest w czwartym miesiącu ciąży!

Magdalena Górska na premierze spektaklu
Fot. ONS

 

Aktorka i jej mąż Wojciech Urbański ponownie zostaną rodzicami.

Magdalena Górska na premierze spektaklu Lód
Fot. Akpa

Może Cię również zainteresować:

Maria Niklińska odchodzi z "Klanu". Kiedy popularność tej roli okazała się dla niej niebezpieczna?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady