Magdalena Boczarska miała anoreksję?! Mocne wyznanie aktorki: "Trafiłam do szpitala z powodu własnej głupoty"

Magdalena Boczarska o anoreksji
Fot. ONS/EastNews

Magdalena Boczarska zmagała się z anoreksją? Gwiazda "Sztuki kochania" przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że będąc nastolatką mocno przesadziła z odchudzaniem, przez co trafiła do szpitala. Aktorka w rozmowie z Magdalena Mołek w programie "W roli głównej" opowiedziała o dramatycznych wydarzeniach z przeszłości.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: To najsłodsze, co dziś usłyszycie! Edyta Herbuś zdradza jak tacierzyństwo zmieniło Mateusza Banasiuka!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Magdalena Boczarska o anoreksji

Okazuje się, że piękna aktorka, która dziś może pochwalić się świetną figurą, w przeszłości nie była zadowolona ze swojego wyglądu. Jeszcze jako nastolatka postanowiła się odchudzić, co omal nie przepłaciła zdrowiem. 14-letnia Magdalena Boczarska trafiła bowiem do szpitala.

 

WIĘCEJ: 5 TRIKÓW ZE „SZTUKI KOCHANIA” WISŁOCKIEJ, KTÓRE MUSISZ PRZETESTOWAĆ (SPRAWDŹ POZYCJĘ BIUROWĄ:)

W wieku 14 lat trafiłam do szpitala, właściwie trochę z powodu własnej głupoty. Stwierdziłam, będąc cudowną nastolatką, że jestem za gruba i postanowiłam się odchudzić nie jedząc. Zagłodziłam się i trudno powiedzieć żebym miała anoreksję, właściwie się o nią lekko otarłam, ale rzeczywiście szybko trafiłam do szpitala i właściwie już po pięciu dniach zaczęłam jeść jak najęta. Jeszcze mama przezornie położyła mnie na onkologii, więc jak się napatrzyłam na chore dzieci, które są tam z powodu wielkiego nieszczęścia, nie z powodu własnej głupoty to myślę, że to była najlepsza terapia jaką mogła mi zafundować. Rzeczywiście byłam o krok od zrobienia sobie dużej krzywdy i to chyba to poskutkowało tym, że na tyle mi było głupio, że szybko się potem stałam w tym szpitalu wolontariuszem - przyznała w rozmowie z Magdą Mołek.

To już kolejna gwiazda, która otwarcie przyznała się do problemów z anoreksją. O podobnych doświadczeniach opowiedziała ostatnio także Dominika Gwit. 

 

Zobacz: Dominika Gwit w szczerym wywiadzie: "Miałam początki anoreksji. To była zła droga..."

 

Magdalena Boczarska "otarła" się o anoreksję.

Magdalena Boczarska
Fot. ONS

 

Aktorka po raz pierwszy opowiedziała o dramatycznych wydarzeniach z przeszłości.

Magdalena Boczarska na Bestsellery Empiku

Magdalena Boczarska jest teraz za szczupła?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje