• BZ

Magda Gessler nie odpuściła hejterowi i wygarnęła mu na Facebooku! Czy nie za mocno?

Magda Gessler bojkotuje Łebską Chatę

Magda Gessler znów pokazała charakterek. Tym razem wygarnęła na Facebooku hejterowi, który obraźliwie skomentował jej wpis. Naprawdę mocno. Fani radzą jej, by nie wdawała się w pyskówki.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: TYLKO U NAS: Weronika Rosati komentuje kłótnię z Magdą Gessler na Instagramie!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Magda Gessler odpowiada hejterowi na Facebooku

Magda Gessler słynie ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Również dlatego, że często wchodzi w bardzo bezpośrednie dyskusje ze swoimi fanami. Jej profil na Facebooku śledzi już grubo ponad 1.2 mln użytkowników! To wręcz niesamowity wynik.

W niedzielę Magda Gessler zamieściła swoje zdjęcie z upalnej w ostatnich dniach Kanady. Opatrzyła je hashtagami: #‎toronto #‎canada #40 "C #‎magdagessler_official.

 

Magda Gessler na Facebooku
Fot. Facebook/Magda Gessler

 

Miła fotografia tajemniczo uśmiechniętej pani Magdy jak zwykle sprowokowała wiele komentarzy. Głównie chwalących świetny wygląd królowej polskiej gastronomii. Jednak, co niestety częste, trafił się też hejt. 

Jak zwykle uśmiechnięta brzydka, grba i zlosliwa. Szkoda tylko ze nie potrafi ugotować nawet wody na herbatę!! - napisał jeden z użytkowników.

Prowadzącza “Kuchenne rewolucje” postanowiła zareagować we właściwy dla siebie sposób - czyli bez ogródek:

No to masz pozamiatane... Chętnie ugotuje cię wreszcie w pysznym rosole i podam na o biad takim Jak ty ..., lekko niedogotowanych ludziom ✝zwą i hhejtowcami... Moxesz być lekko niejadalny ale zrobię wszystko żebyś rosołu mi nie spieptzyl - odpisała (pisownia oryginalna).

To jednak dopiero początek. Pod kolejnym wpisem, sugerującym, że Magda Gessler jest najlepsza w tym co robi, inny facebookowicz napisał mocno obcesowo:

Co laske?

Tego też Magda Gessler nie puściłą płazem. Tym razem było naprawdę ostro:

(...) znany jestes z robienia lasek konikom pony...,, sa. zadowolone :) pozdrawiam mg ob ciągaj.... Aż będzie wiadereczko :: //// ręce posmarować gliceryna Dereczku (pisownia oryginalna)

Odpowiedź Magdy Gessler zebrała sporo gratulacji, jednak pojawiły się głosy, że nie powinna wchodzić w pyskówki z hejterami.

 

Oto fragment wymiany zdań na Facebooku:

Magda Gessler na Facebooku
Fot. Facebook/Magda Gessler

 

A wy jak uważacie. Powinna reagować w ten sposób?

A Wy jak myślicie? Magda Gessler powinna reagować w ten sposób?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady