Maffashion w spiętych włosach

Maffashion i Jessica Mercedes jadą na Coachellę! W sieci już jest gorąco, a powodem są sprzeczne wersje blogerek dotyczące jednego z najpopularniejszych festiwali na świecie. Coachella co roku przyciąga do Los Angeles największe gwiazdy. Na scenie występują artyści, których znają wszyscy, a wśród gości też można spotkać osobowości znane z mediów. W tym roku zarówno Maffashion, jak i  Jessica Mercedes zagoszczą w połowie kwietnia w Stanach Zjednoczonych. Problem pojawia się tylko w tym, która została wysłana przez H&M w ramach kampanii, a która jedzie prywatnie, bo wersje, które przedstawiają, są różne. Na początku Jessica pochwaliła się na swoim Snapchacie, że jedzie na Coachellę jako jedyna dziewczyna z Polski i właśnie dlatego wybiera ubrania z kolekcji popularnej sieciówki, która nawiązała współpracę z organizatorami festiwalu i ma kolekcję zatytułowaną "Coachella".

Okazuje się jednak, że bilety dostała też Maffashion i to ona jedzie jako wysłanniczka szwedzkiej firmy. Julia została wybrana jako jedna z 5 blogerek na świecie, która będzie robiła tam relację i organizowała akcje z fanami. Fani nieustannie dopytują na profilu blogerek, jaka jest prawda. Maffashion zabrała głos i wszystko im wyjaśniła. Osoba pracująca dla sieciówki również potwierdziła nam, że jedyną wysłanniczką z Polski ze strony H&M jest właśnie Maff. Której z dziewczyn bardziej kibicujesz?

 

Zobacz: Jessica Mercedes wzięła udział w kampanii Diora! "Jestem taka szczęśliwa!"

 

Maffashion czy Jessica Mercedes - która jedzie na Coachellę z H&M?

JA LECĘ Z ZAPROSZENIA, JA, JA! Z ZAPROSZENIA, LECĘ Z ZAPROSZENIA JA, A JESS PRYWATNIE, A JA Z ZAPROSZENIA!Bo Jess nie...

Opublikowany przez Niemodne Polki na 6 kwietnia 2016

Maffashion leci do Los Angeles

Maffashion w białych spodniach i marynarce
EastNews

Więcej na temat Jessica Mercedes Maffashion