• Hades

Mamy PRYWATNE zdjęcie siostry Madonny! Podobna?

Młodsza siostra Madonny
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Madonna mimo upływającego czasu wciąż zachwyca formą i doskonałym wyglądem. Gwiazda, która w tym roku skończy 55 lat, nie boi się odważnych kreacji i stylizacji odsłaniających ciało. Przypomnijmy: 55-letnia Madonna szokuje na Billboard Awards. Sexy?

Nie jest tajemnicą, że sekretem Królowej Popu jest nie tylko zdrowy tryb życia i regularny trening, ale również częste wizyty w... gabinecie chirurga plastycznego. Podobnie jak wiele innych sław Hollywood, piosenkarka korzysta z dobrodziejstw botoksu, a kilka lat temu zdecydowała się też na wypełnianie policzków. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałaby bez swojej fortuny i zabiegów?

Podpowiedzią może być rodzeństwo Madonny, a konkretniej jej rok młodsza (!) siostra Paula, która na co dzień żyje i pracuje w winiarni prowadzonej przez ojca gwiazdy, Silvio. W latach 80-tych, na które przypadał szczyt popularności Madonny, Paula też marzyła o wielkiej karierze i próbowała swoich sił w modelingu. Zaliczyła kilka publikacji, ale nie zdołała dłużej utrzymać się w show-biznesie i wróciła do rodzinnego Detroit.

Redakcji AfterParty.pl JAKO JEDYNEJ NA ŚWIECIE udało się dotrzeć do prywatnego zdjęcia 54-latki i podobieństwo jest uderzające. Zobaczcie sami:

Zobacz też galerię zdjęć rozebranej Madonny na gali Billboard Awards 2013:

Może Cię również zainteresować:

Madonna w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Aż ciężko uwierzyć, że to... ZOBACZ!

Źródło: Polsat

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady