"Walka o piersi": Nowotwór pokrzyżował ślubne plany Ani! Teraz spełniła marzenie, a pomógł jej Zień!

Dziś o godz. 21:00 w Polsat Cafe zobaczymy siódmy - przedostatni odcinek programu pt. „Walka o piersi". Gościem specjalnym będzie Maciej Zień.  Ania, u której proces rekonstrukcji piersi zakończył się sukcesem, szykuje się do ślubu kościelnego i wesela, które miało się odbyć trzy lata temu, ale wówczas agresywny nowotwór piersi pokrzyżował plany narzeczonych. Niespodzianką dla niej okazało się spotkanie w atelier z Maciejem Zieniem, który pomógł jej wybrać wymarzoną suknię ślubną.

Ania: Maciej zdecydowanie zna się na tym co robi. Wybrał mi sukienkę, piękną idealnie dla mnie pasującą. Mówiąc szczerze, nie mogłabym sobie wymarzyć żadnej innej. Spełniło się moje marzenie. Jestem bardzo szczęśliwa i bardzo mu dziękuję za to co zrobił.

Na jaką kreację zdecydowała się Ania? Zobaczymy już dziś wieczorem w programie.

– O historii Ani dowiedziałem się od mojej znajomej. Zawsze porusza mnie niesamowita siła, którą mają w sobie kobiety oraz ich wola walki z przeciwnościami losu. Postanowiłem zrobić dla Ani to, co umiem najlepiej - zaprojektowałem specjalnie dla niej suknię ślubną. Chciałem, aby ta suknia symbolizowała jej wielką wygraną, a w tym szczególnym dniu przypominała jak silną i wspaniałą jest kobietą. Było to dla mnie wielka przyjemność. – powiedział Maciej Zień.

Zobaczcie wzruszający materiał!

Zobacz: Sposoby na zastój pokarmu w piersi

Ania i Maciej Zień w programie Walka o piersi

Ania i Maciej Zień w programie Walka o piersi

Czy często chodzisz na śluby?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady