• patceg

Zień ma problemy finansowe? Głos zabrali projektanci i asystent Macieja

Problemy finansowe Macieja Zienia
Fot. ONS

Niedawno polski show-biznes obiegła wiadomość o gejowskim ślubie Maciej Zienia. Projektant weźmie go już jutro w Brazylii, skąd pochodzi jego ukochany. Jego kolega z branży, Dawid Woliński, skomentował to wydarzenie przed naszą kamerą. Zobacz: Dawid Woliński skomentował gejowski ślub Macieja Zienia

Zień już wyprowadził się z Polski, gdzie najprawdopodobniej zostanie na stałe. Co niektórzy spekulują, że niekoniecznie jest to spowodowane wielką miłością, a długami i niezbyt dobrze idącym interesem w Polsce. Według doniesień "Twojego Imperium" projektant lekką ręką rozdawał swoje kreacje celebrytom. Głos w sprawie zabrali też inni designerzy. Ewa Minge przyznała, że słyszała o jego kłopotach:

Słyszałam różne opinie o jego sytuacji finansowej. Niestety, wszystkie negatywne. Wiele wskazuje na to, że Maciek naprawdę się zakochał i to jest najradośniejsza wiadomość...


W kwestii tej wypowiedział się także Tomasz Jacyków:

Nie siedzę Maćkowi w kieszeni i nie wiem czy bankrutuje, ale to, że wyprowadza się z Polski, wszystko tu likwidując, nie jest pozbawione podstaw. Ale może wyjazd nie jest ucieczką od bankructwa, lecz krokiem ku międzynarodowej, prawdziwej karierze w świecie mody?


Z kolei asystent Zienia, Kamil Piechowiak, zaprzecza jakoby powodem wyprowadzki był kryzys finansowy:

Maciek rzeczywiście zaczyna realizować nowy projekt w Brazylii. Ale to nie oznacza, że ma kłopoty finansowe i wycofuje się z Polski. Owszem, jego krawcowe szukają pracy gdzie indziej, ale skoro on będzie działał tu mniej, one mogą szyć dla innych znanych marek. Maciek z pewnością będzie realizował nowe projekty w kraju, więc z czasem wróci. 


Kibicujecie jego karierze?

Zobacz na Polki.pl: Gwiazdy na otwarciu nowego butiku Zienia
 

Może Cię również zainteresować:

Maciej Zień powraca po skandalu i dwóch latach niebecności: "Dobrze zrobiła mi ta przerwa"

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady