• BoyToy

18-stka Maciej Musiała: On wie jak dopieścić fanów. Zaprosił ich na...

Osiemnastka Maciej Musiała
Fot. Facebook

Maciej Musiał to najbardziej popularny aktor młodego pokolenia w Polsce. Nazywano często "polskim Justinem Bieberem" jest ulubieńcem nastoletnich fanek, często też pojawia się w mediach. W lutym tego roku skończył 18 lat i niejednokrotnie w wywiadach snuł plany dużej imprezy z tej okazji, ale z powodu Wielkiego Postu ją odwołał. Przypomnijmy: Maciej Musiał odwołał 18-tkę!

Impreza urodzinowa jednak się odbędzie i to już jutro! Za pośrednictwem swojego profilu na portalu Facebook Musiał zainicjował też konkurs, w którym jego fani mogą wygrać jedno podwójne zaproszenie na sobotnią imprezę!

DOBRA, zgodnie z obietnicą czas na KONKURS, w którym do wygrania jest PODWÓJNE zaproszenie na moją imprezę urodzinową, która odbędzie się... w tą sobotę, w Warszawie. Przepraszam, że tak późno, ale dopiero dziś na 100 procent wszystko wiadomo. OKEJ> Zasady, lajkujemy, udostępniamy i w komentarzu wklejamy LINK do piosenki, którą chcielibyście usłyszeć na TURBOimprezie. Jutro po południu wylosuję, jedną osobę, z którą pobansujemy;) POWODZENIA!!!!!:* - napisał (pisownia oryginalna).


Jeśli Musiał zorganizuje swoją osiemnastkę z takim rozmachem, o jakim opowiadał jeszcze kilka tygodni temu to szykuje się niezapomniane wydarzenie dla znajomych aktora. Chcielibyście tam być?Zobacz też zdjęcia Macieja Musiała na zakupach:

Może Cię również zainteresować:

Marta Wierzbicka wyrosła na oczach widzów! A pamiętacie jak zmieniły się inne serialowe dzieci?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady