• BuFi

Internauci oburzeni. Luxuria najgorszym gościem Kuby wszech czasów?

Luxuria Astaroth skrytykowana przez internautów
Fot. kuba.tvn.pl


Luxuria Astaroth, odkąd pojawiła się w teledyskach Donatana, wywołuje wielkie zainteresowanie mediów swoja osobą. Młoda celebrytka pojawiła się ostatnio na premierze filmu "Obietnica", gdzie zaszokowała wszystkich odkrywając swoje tatuaże. Była również gościem Kuby Wojewódzkiego. Odcinek z jej udziałem ma szansę przejść do historii.

Zobacz: Mroczna Luxuria Astaroth debiutuje na salonach. Pokazała wszystkie tatuaże

Mogliśmy spodziewać się, że Luxuria nie raz nas zaskoczy swoimi wypowiedziami. Jednak to, co usłyszeliśmy w programie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Obrzydliwe wyznania o piciu krwi z okresu, by poderwać chłopaka, wywołały lawinę negatywnych komentarzy internautów, którzy nie zostawali na modelce suchej nitki.  (Zobacz: Obrzydliwe wyznanie Luxurii u Kuby: Jestem fenomenem! Piłam swoją krew z ...). Przytoczymy "najłagodniejsze" komentarze z Facebooka:

Kacper: Wytłumaczy mi ktoś dlaczego Wojewódzki ją zaprosił, gdyż dalej nie rozumiem...

Luiza: Jestem w jej wieku i razi mnie jej głupota i wulgarność. Powiem szczerze ze nie spotkałam wśród rówieśników kogoś równie tępego.  Przecież ta dziewczyna nie ma zupełnie nic w głowie, zero jakichkolwiek wartości i mur beton w oczach.

Ewelina: Wygląd 40tki, rozum dziecka

Marta: Gdyby milczała to nie wyszło by tak źle

Agnieszka: Ona jest jakimś medialnym nieporozumieniem !!!!

 

Do grupy krytykujących Luxurię można z pewnością zaliczyć Karolinę Korwin Piotrowską. Dziennikarka udostępniła na swoim Facebooku status z którego wynika, że dzięki Wojewódzkiemu poznała najgłupszą osobą w Polsce. Są jednak tacy którzy stanęli w obronie dziewczyny:

Jurek: Młoda laska znalazła się pod obstrzałem trzech dorosłych zawodowych prześmiewców. I dała radę. Idiotów zrobiło z siebie tych dwóch kabareciarzy, a nie ona. Byli tak żenujący, że było mi wstyd za facetów, i nikt tego nie widzi. A dziewczyna broniła się ostro i inteligentnie. Mnie szczerze rozbawiła

Adam: No i po co ciśniecie po dziewczynie ? nie rozumiem takich ludzi. powiedziała co chciała nie chcecie - nie oglądajcie. Boże.

Oglądaliście wczoraj Kubę? Po czyjej stronie jesteście?

Zobacz: Luxuria szaleje u Kuby. Wojewódzki: Jesteś blacharą. A ona na to...
 

Anna Mucha u Kuby Wojewódzkiego jako "Wodzianka":

Może Cię również zainteresować:

Lista miłosnych podbojów Wojewódzkiego jest imponująca! Z kim się spotykał?

Źródło: Wojciech Kołaczyński

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje